Sledujte živú televíziu bezplatne na mobilných zariadeniach – Zistite viac

Mnohí jednotlivci považujú proces predplatného streamovacích služieb za zložitý a nákladný, čo ich vedie k hľadaniu lacnejších alebo dokonca bezplatných alternatív.

Ale s toľkými aplikáciami a platformami k dispozícii, ktorú by ste mali vybrať?

ADVERTISEMENT

V tomto článku odhalíme najlepšie streamovacie služby, ktoré ponúkajú veľkú hodnotu a sprievodcom vás presvedčíme, ako ich stiahnuť a vychutnať si ich.

Ktorá bezplatná služba streamovania televízie sa vyníma ako najlepšia vo všeobecnosti?

Preskúmanie rôznych bezplatných služieb streamovania televízie je chytrý krok. Napokon môžete medzi nimi ľahko prepínať bez toho, aby ste minuli jediný cent. Ak by sme však mali vybrať len jednu, našou prvou voľbou by bola Tubi.

Tubi, patriaci pod Fox, sa môže pochváliť jednoduchým rozhraním a impozantnou knižnicou na vyžiadanie. Prídavok populárnych filmov DC na platformu budúci rok je významným bonusom.

ADVERTISEMENT

Ďalšie odporúčané služby na streamovanie TV, ktoré odporúčame

To však neznamená, že by ste sa mali obmedziť len na jednu možnosť. Pluto TV by pre vás mohol byť ideálny, najmä ak si radi prechádzate kanálmi.

Hoci streamovanie TV zadarmo má svoje výhody, je dôležité si uvedomiť, že reklamy sú často cestou k bezplatnej zábave. Väčšina bezplatných služieb ponúka staršie programy a filmy, podobne ako opakované vysielanie základného káblového TV.

Tu sa pozrieme podrobnejšie na to, prečo si myslíme, že Tubi je najlepším výberom, spolu s ďalšími legálnymi spôsobmi, ako uspokojiť vaše túžby po sledovaní TV.

ADVERTISEMENT

Tubi TV

Tubi TV sa vyznačuje tým, že ponúka široký výber bezplatných filmov spolu s rastúcou zbierkou televíznych relácií a živých kanálov.

Môžete sa hneď vrhnúť do akcie bez účtu, no vytvorenie účtu vám umožní označiť si obľúbené položky a pokračovať tam, kde ste skončili na rôznych zariadeniach.

Rôznorodá ponuka naživo

Platforma exceluje svojimi živými ponukami, zahŕňajúc mix národných a lokálnych správ, športových udalostí, aktualizácií počasia a zábavných kanálov.

V oblasti televíznych relácií nájdete populárne reality show ako je Kuchárska pekelná kuchyňa a Mamy tancujú, ako aj jedinečné výbery ako austrálsku drámu Na dvore McLeodovcov.

Nadchádzajúce filmy DC 

Vzrušujúco, Tubi oznámilo nadchádzajúcu dostupnosť filmov DC, ako sú Batman a Black Adam, na požiadanie v roku 2024.

Televízne seriály a originálne produkcie na požiadanie

Tubi umožňuje jednoduché vyhľadávanie podľa názvu, siete alebo žánru pre tých, ktorí hľadajú televízne seriály na požiadanie, s osobitnou sekciou pre Tubi Kids.

Hoci nie každý seriál ponúka kompletne sezóny, niektoré významné nálezy zahŕňajú Hannibala, Columba a 14 sezón Degrassi: Nová generácia.

Okrem toho platforma ponúka výber z Tubi originálov a blokbustrov, ako sú John Wick a 2001: Vesmírna odysea.

Pluto TV

Pluto TV si zaslúži pozornosť vďaka jedinečnej ponuke viac ako 250 živých kanálov a širokej škále on-demand filmov, všetko zadarmo.

Platfoma ponúka rôznorodosť kanálov, vrátane BBC Food, CSI, Star Trek a CBS News.

Ako značka patrónovaná Paramount, Pluto TV tiež zahŕňa epizódy populárnych relácií ako Criminal Minds a Survivor.

Živé kanály a obsah na požiadanie

Pluto TV ponúka impozantnú škálu živých kanálov, zorganizovaných do kategórií ako správy, reality, šport, komédia a filmy, prezentované vo formáte mriežky. 

Okrem toho je on-demand televízny obsah dobre zorganizovaný podľa žánrov ako drama, situačné komédie, krimi, akčné filmy, sci-fi a ďalšie. 

Hoci rozloženie pre on-demand obsah nemusí byť tak elegantné ako živé kanály, ponúka širokú škálu žánrov.

Obmedzenia používateľskej skúsenosti

Jedným významným obmedzením Pluto TV je, že pri sledovaní živého vysielania nemôžete pozastaviť obsah; jedinou možnosťou je ho len stlmiť.

Roku Channel

The Roku Channel je bezplatná streamovacia služba primárne určená majiteľom streamovacích zariadení a televízorov od spoločnosti Roku. 

Napriek tomu je prístupná cez mobilné aplikácie Roku a online, čím rozširuje svoje možnosti.

Živý a na požiadanie

Roku Channel ponúka viac než 350 živých kanálov s programovým sprievodcom a rôznorodým výberom obsahu na požiadanie.

Živé kanály zahŕňajú spravodajstvo a životný štýl, pričom na požiadanie sú k dispozícii originálne seriály Roku ako biografický film o “Weird Al Yankovic”, reality show ako „Hoarders“ a „Kitchen Nightmares“ a populárne seriály ako „2 Broke Girls“ a „House“.

Obdivovatelia anime môžu sledovať živý aj na požiadanie dostupný obsah a nadšenci kriminálnych šou majú na výber z rôznych možností.

Dodatočné funkcie a možnosti

Hoci nie je každý seriál kompletný, ako napríklad “Kúzelná Samantha”, je tu hojnosť obsahu na preskúmanie vrátane časti venovanej deťom.

Pre nadšencov klasických filmov sú k dispozícii tituly ako “Je to úžasné, kúzelné” a “E.T. Mimozemšťan.”

Pre tých, ktorí majú záujem o prémiový obsah, sú k dispozícii predplatné na služby ako HBO, podobne ako možnosti ponúkané prostredníctvom kanálov Prime Video alebo aplikácie Apple TV.

Freevee

Freevee, kedysi známy ako IMDb TV, je streamovací spolupracujúci s reklamami poskytovaný spoločnosťou Amazon. Obsahuje širokú škálu televíznych relácií a filmov, originály Freevee a výber 24/7 živých kanálov.

Rozširujúci sa obsahový knižnica

Pôvodne zameraná na streamovanie filmov, Freevee významne rozšíril svoju knižnicu obsahu o množstvo televíznych relácií. Môžete si vychutnať populárne filmy ako “Ted,” seriály ako “Leverage” a všetkých 11 sérií “The X-Files.”

Dodatočné tituly a originály

Medzi ďalšie pozoruhodné tituly na Freevee patria reštart “MacGyvera”, “Zúfalé manželky”, “Dobrej časy”, Freevee originál “Porota” a deväť sérií “Malého domu v prerií”, v hlavnej úlohe s Michaelem Landonom.

Prime Video Originals

Okrem toho Freevee ponúka celé sezóny originálnych seriálov Prime Video ako “Homecoming” a “Upload,” plus filmy ako “The Vast of Night,” ktoré sú k dispozícii na bezplatný streamovanie s reklamami.

Sling Freestream

Sling Freestream, vylepšená verzia bývalej služby Sling Free, je bezplatná streamovacia služba Sling TV.

Má pôsobivú zbierku viac ako 40 000 titulov na požiadanie, vrátane TV programov a filmov, a poskytuje prístup k viac ako 400 živým televíznym kanálom.

Rozmanitosť obsahu

Služba ponúka širokú škálu obsahu, ktorý uspokojuje rôzne záujmy. Diváci si môžu vychutnať živé správy, šport, zábavu a detský program.

Medzi významné kanály patria ABC News Live, The Walking Dead Universe, Bon Appetit a Barstool Sports.

Okrem toho on-demand výber obsahuje populárne tituly ako Ryan’s World, Kim’s Convenience a The Goonies.

Užívateľská skúsenosť

Jednou z výhod Sling Freestream je možnosť sledovať obsah bez nutnosti vytvoriť si účet. 

Avšak registráciou je možné zvýšiť sledovací zážitok tým, že užívatelia môžu personalizovať obsah, vytvoriť si profily a aktivovať rodičovské kontroly. 

Hoci nie je oficiálne potvrdené, existujú špekulácie, že držitelia účtov by mohli čoskoro získať prístup k bezplatnej službe pre rekordér digitálneho videa (DVR).

Pristupnosť

Sling Freestream je ľahko dostupný cez internetový prehliadač alebo aplikáciu Sling.

Dôležité je, že na službu nie je potrebné žiadne platobné informácie, čo ju robí atraktívnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú široký výber televízneho obsahu bez akýchkoľvek finančných záväzkov.

Kľúčové zváženia pre bezplatné mobilné TV aplikácie

Tu sú niektoré zváženia, ktoré by ste mali poznať pred inštaláciou/stiahnutím vyššie uvedených aplikácií:

 • Rozdielne možnosti: Keďže všetky tieto aplikácie sú bezplatné, je to výhra testovať niekoľko z nich a nájsť tie, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Môžete tiež skúsiť vyhľadať konkrétny film alebo šou, či je dostupný na nejakých bezplatných platformách.
 • Výber sledovania: Bezplatné streamovacie služby obvykle ponúkajú on-demand obsah aj živé kanály, hoci nie vždy. Môžete uprednostniť Pluto TV na surfovanie po kanáloch a Sling Freestream na požiadavkové sledovanie, alebo naopak. Zvážte, čo hľadáte v bezplatnej televíznej službe a čo je k dispozícii.
 • Predávkovanie reklamou: Očakávajte reklamy s väčšinou bezplatných televíznych služieb. Takto môžu ponúknuť obsah bez nákladov. Ak sú reklamy pre vás zásadné, možno by ste mali zostať pri platených predplatných službách ako Netflix a Max.
 • Rodinný obsah: Ak hľadáte možnosti pre deti, uistite sa, že bezplatná služba na to zohľadňuje. Taktiež, dávajte si pozor na reklamy. Hoopla, dostupná cez niektoré knižnice, je bezreklamná voľba, ktorú sa oplatí zvážiť.

Všeobecné kroky pre sťahovanie a inštaláciu bezplatných mobilných aplikácií na sledovanie televízie

Sledovanie živej televízie na vašom mobilnom zariadení nikdy nebolo jednoduchšie vďaka množstvu bezplatných televíznych aplikácií, ktoré sú k dispozícii.

Tieto aplikácie ponúkajú pohodlný spôsob prístupu ku širokému spektru obsahu vrátane správ, športu, filmov a ďalších, všetko z pohodlia vášho ruky.

Na začiatok postupujte týmito všeobecnými krokmi:

 1. Vyberte si svoju aplikáciu: Skúmajte a vyberte si bezplatnú televíznu aplikáciu, ktorá vyhovuje vašim preferenciám. Medzi populárne možnosti patrí Pluto TV, Sling Freestream a Hoopla.
 2. Sťahujte aplikáciu: Navštívte obchod s aplikáciami na svojom mobilnom zariadení (Google Play Store pre Android alebo App Store pre iOS) a vyhľadajte vybranú aplikáciu. Kliknite na tlačidlo “Sťahovať” alebo “Inštalovať” a začnite proces inštalácie.
 3. Otvorte aplikáciu: Po nainštalovaní aplikácie ju otvorte kliknutím na jej ikonu na domovskej obrazovke alebo v zozname aplikácií.
 4. Registrovať sa alebo prihlásiť: Niektoré aplikácie môžu vyžadovať vytvorenie účtu alebo prihlásenie. Postupujte podľa pokynov a zaregistrujte sa alebo zadajte svoje existujúce prihlasovacie údaje.
 5. Obzerajte si obsah: Prehľadajte knižnicu živých kanálov, požadovaných relácií a filmov v aplikácii. Použite funkciu vyhľadávania, ak hľadáte niečo konkrétne.
 6. Prispôsobte nastavenia: Prispôsobte nastavenia ako kvalita videa, upozornenia a rodičovské kontroly podľa vašich preferencií.
 7. Začnite sledovať: Vyberte kanál alebo obsah a začnite streamovať. Užite si sledovanie živej televízie zadarmo na svojom mobilnom zariadení!

  Záver

  Objatie sveta mobilnej televízie otvára oblasť možností pre zábavu na cestách.

  Správnou aplikáciou a stabilným pripojením na internet môžete zmeniť svoje mobilné zariadenie na prenosnú televíziu, vďaka ktorej môžete sledovať živé vysielanie kedykoľvek a kdekoľvek.

  Ponořte sa do pohodlia mobilnej televízie a už nikdy nezmeškáte svoje obľúbené živé relácie.

  Čítajte v inom jazyku