Skaties tiešraides TV mobilajā ierīcē – Uzzini vairāk

Daudzi cilvēki uzskata, ka straumēšanas pakalpojumu abonēšanas process ir gan apgrūtinošs, gan dārgs, kas viņus mudina meklēt pieņemamākas vai pat bezmaksas alternatīvas. Taču, ar tik daudzām pieejamām lietotnēm un platformām, kuru no tām izvēlēties? Šajā rakstā mēs atklāsim labākos straumēšanas pakalpojumus, kas piedāvā lielisku vērtību, un vadīsim jūs caur soļiem, kā lejupielādēt tos un izbaudīt.

Kurš brīvais televīzijas tiešraides pakalpojums izceļas kā vislabākais pārliecinoši?

Izpētot dažādus brīvos televīzijas tiešraides pakalpojumus, ir gudrs solis. Pēc visām, jūs varat pārslēgties starp tiem tik bieži, cik vien vēlaties, neiztērējot nevienu centu. Tomēr, ja būtu jāizvēlas tikai viens, Tubi būtu mūsu galvenais ieteikums.

ADVERTISEMENT

Ar Fox īpašumā esošais Tubi lepojas ar vienkārši lietojamu interfeisu un iespaidīgu pieprasījuma bibliotēku. Populāro DC filmu pievienošana platformai nākamajā gadā ir ievērības cienīgs bonuss.

Citi labākie televīzijas straumēšanas pakalpojumi, ko iesakām

Tomēr neierobežojiet sevi tikai ar vienu iespēju. Pluto TV varētu būt lieliska izvēle tieši jums, īpaši, ja jums patīk pārlēkt pa kanāliem.

Lai arī brīvā straumēšanas televīzija ir izdevīga, ir svarīgi atcerēties, ka reklāmas bieži vien ir pretinieka lāsts par komplementāro izklaidi. Lielākā daļa bezmaksas pakalpojumu piedāvā vecākus šovus un filmas, līdzīgi pamata kabeļa pārraidēm.

ADVERTISEMENT

Šeit ir tuvāks skatījums, kāpēc mēs uzskatām Tubi par labāko, kā arī citiem likumīgiem veidiem, kā apmierināt savas televīzijas vēlmes.

Tubi TV

Tubi TV izceļas ar plašu bezmaksas filmu piedāvājumu un arvien pieaugošu TV raidījumu un tiešraides kanālu kolekciju.

Jūs varat tieši nogrimt darbībā, nemainot kontu, lai gan konta izveide ļauj jums atzīmēt favorītus un turpināt skatīties no tur, kur pārtraucāt, izmantojot dažādas ierīces.

ADVERTISEMENT

Daudzveidīga tiešraides piedāvājuma 

Platforma izceļas ar savu tiešraides piedāvājumu, kas ietver gan valsts un vietējos jaunumus, sporta notikumus, laika apstākļu atjauninājumus, gan izklaides kanālus.

TV šovu pasaulē atradīsiet populāras realitātes sērijas

Jaunie DC kino

Aizrājoši, Tubi ir paziņojis par gaidāmo DC filmu pieejamību, piemēram, Kasmīra un Pēteris Melnbalsis pieprasījumā 2024. gadā.

Televīzijas seriāli un oriģinālsatura pārraides pēc pieprasījuma

Tubi ļauj ērti meklēt pēc nosaukuma, kanāla vai žanra tiem, kas vēlas televīzijas seriālus pēc pieprasījuma, ar īpašu sadaļu Tubi Kids.

Lai arī ne katrs seriāls piedāvā pilnas sezonas, izcilus atradumus sastopami seriāli Hannibal, Columbo un 14 sezonas no Degrassi: Nākamā paaudze.

Papildus platforma piedāvā izvēli no Tubi oriģinālsaturiem un blokbasta filmām, piemēram, John Wick un 2001. gada kosmiskā ceļa odisēja.

Pluto TV

Pluto TV ir ievērojams ar savu unikālo piedāvājumu – vairāk nekā 250 tiešraides kanāli un plašs piedāvājums no pieprasītajiem filmām, un viss tas par brīvu.

Šajā platformā ir dažādi kanāli, ieskaitot BBC Food, CSI, Star Trek un CBS News.

Kā Paramount īpašumā esoša zīmols, Pluto TV piedāvā arī populāru seriālu epizodes, piemēram, Criminal Minds un Survivor.

Tiešraides Kanāli un Prasības Turētā Saturs

Pluto TV piedāvā iespaidīgu klāstu tiešraides kanālus, kuri ir organizēti kategorijās, tādās kā ziņas, realitāte, sports, komēdija un filmas, prezentētas režģa formātā. 

Papildus, prasības televīzijas saturs ir labi organizēts pēc žanriem, piemēram, drāma, situācijas komēdijas, kriminālseriāli, aizraujošas filmas, zinātniskā fantastika un citi. 

Kaut arī prasības turēta saturs var nebūt tik kopts kā tiešraides kanāli, tas piedāvā plašu žanru klāstu.

Lietotāja pieredzes ierobežojumi

Viena no ievērojamajām Pluto TV ierobežojumiem ir tas, ka skatoties tiešraides pārraižu, nav iespējams apturēt saturu; vienīgā pieejamā iespēja ir samazināt skaļumu.

Roku kanāls

Roku kanāls ir bezmaksas tiešraides pakalpojums, kas galvenokārt ir paredzēts Roku straumēšanas ierīču un televizoru īpašniekiem. 

Taču to var piekļūt arī izmantojot Roku mobilo lietojumprogrammas un tiešsaistē, paplašinot tās klātbūtni.

Tiešraides un On-Demand Saturs

Piedāvājot vairāk nekā 350 tiešraides kanālus, Roku kanāls lepojas ar kanālu ceļvedi un daudzveidīgu izvēli on-demand saturā.

Tiešraides kanālos ietilpst ziņas un dzīvesveida raidījumi, bet on-demand saturā atrodami Roku oriģināli kā “Weird Al Yankovic” biogrāfija, realitātes šovi piemēram “Hoarders” un “Kitchen Nightmares”, kā arī populāras sērijas kā “2 Broke Girls” un “House”.

Anime mīļotāji var baudīt gan tiešraides, gan on-demand saturu, bet noziegumu šovu entuziastiem ir daudz un dažādas izvēles.

Papildu iespējas un opcijas

Kaut arī ne katrs TV seriāls ir pilnīgs, piemēram, “Pasapnējusies” ir viens piemērs, ir pārpalikums jūtamu cilvēku satura, ko var izpētīt, tai skaitā sadaļa, kas veltīta bērniem. 

Klasiku mīļotāji atradīs filmas kā “Tā ir lieliska dzīve” un “E.T. ārpuszemes radījums.” 

Tiem, kam interesē kvalitatīvs saturs, pieejami abonementi uz pakalpojumiem kā HBO, tādi paši iespējami arī ar Prime Video kanāliem vai Apple TV lietotnē.

Freevee

Freevee, agrāk pazīstams kā IMDb TV, ir reklāmas atbalstīts straumēšanas pakalpojums, ko piedāvā Amazon. Tajā ir plaša izvēle TV šovu un filmu, Freevee oriģinālpasākumu un izvēlētu 24/7 tiešraides kanālu.

Paplašinātā satura bibliotēka

Sākotnēji koncentrējoties uz filmu straumēšanu, Freevee ir ievērojami paplašinājis savu satura bibliotēku, iekļaujot daudzus TV šovus. Jūs varat baudīt populāras filmas kā “Ted”, seriālus piemēram “Leverage”, kā arī visas 11 sezonas no “The X-Files”.

Papildu nosaukumi un oriģināli

Citi vērīgus nosaukumi Freevee ietver “MacGyver” pārtapšanu, “Beznadežu mājas,” “Labie laiki,” Freevee oriģinālo “Tiesāšana,” un deviņas sezonas no “Mazās mājas prērijā,” kurās galvenos lomas atveido Michael Landon.

Prime Video Originals

Papildus tam, Freevee piedāvā pilnas sezonas no Amazon Prime Video sākotnējām sērijām kā “Homecoming” un “Upload,” kā arī filmas kā “The Vast of Night,” kas ir pieejama bez maksas straumēšanai ar reklāmām.

Sling FreeStream

Sling FreeStream, uzlabotā versija pašreizējā Sling Free, ir Sling TV bezmaksas tiešsaistes pakalpojums.

Tas lepojas ar iespaidīgu vairāk nekā 40 000 pieprasījuma pēc tituliem, tostarp TV šoviem un filmām, un nodrošina piekļuvi vairāk nekā 400 tiešraides TV kanāliem.

Saturs daudzveidībai

Pakalpojums piedāvā plašu saturu klāstu, apmierinot dažādas intereses. Skatītāji var izbaudīt tiešraides jaunumus, sporta notikumus, izklaides programmas un bērnu šovus. 

Izvēlētajos kanālos iekļauti ir ABC News Live, The Walking Dead Universe, Bon Appetit un Barstool Sports. 

Papildus ir pieejama pieprasījumā esošo nosaukumu izlase, tai skaitā populāri virsraksti kā Ryan’s World, Kim’s Convenience un The Goonies.

Lietotāja pieredze

Viena no Sling Freestream priekšrocībām ir iespēja skatīties bez konta izveides. 

Taču, reģistrēšanās uzlabo skatīšanās pieredzi, ļaujot lietotājiem personalizēt saturu, izveidot profilus un ieviest vecāku kontroles. 

Lai arī tas nav oficiāli apstiprināts, ir baumas, ka konta īpašnieki drīz vien varēs piekļūt bezmaksas DVR pakalpojumam.

Pieejamība

Sling Freestream ir viegli pieejams caur pārlūkprogrammu vai Sling lietotni.

Galvenais, pakalpojumam nav nepieciešama maksājumu informācija, tāpēc tas ir pievilcīgs risinājums tiem, kas vēlas plašu TV saturu bez jebkādām finansiālām saistībām.

Svarīgie faktori bezmaksas mobilo TV lietotnēm

Zemāk ir daži faktori, par kuriem jāņem vērā, pirms instalējat/lejupielādējat minētās lietotnes:

 • Daudzveidīgas izvēles: Tā kā visas šīs lietotnes ir bez maksas, ir izdevīgi izmēģināt vairākas un atrast tās, kas atbilst jūsu preferences. Jūs varat arī mēģināt meklēt konkrētu filmu vai šovu, lai redzētu, vai to varētu atrast kādā no bezmaksas platformām.
 • Izvēlieties skatīšanās stilu: Bezmaksas straumēšanas pakalpojumi parasti piedāvā gan pieprasītos satura gabalus, gan tiešraides kanālus, lai gan ne vienmēr. Jums varbūt patiks Pluto TV kanālu pārlūkošana un Sling Freestream pieprasījumu pārplūde, vai otrādi. Ņemiet vērā, ko meklējat bezmaksas TV pakalpojumā un ko sniedzamais.
 • Reklāmu pārpilnība: Gaidiet reklāmas visvairākajos bezmaksas TV pakalpojumos. Tā ir veids, kā tie var piedāvāt saturu bez maksas. Ja reklāmas jums ir neiecietīgas, jūs varētu vēlēties palikt pie maksas abonēšanas pakalpojumiem kā Netflix un Max.
 • Ģimenes draudzīgs saturs: Ja meklējat bērniem piemērotus variantus, pārliecinieties, vai bezmaksas pakalpojums to piedāvā. Pirms tam apsvērt reklāmas. Hoopla, kas pieejams dažās bibliotēkās, ir reklāmas brīvs variants, ko ir vērts apsvērt.

Vispārīgie soļi, kā lejupielādēt un instalēt bezmaksas mobilo TV aplikācijas

Reāllaika TV skatīšanās uz jūsu mobilā ierīcē nekad nav bijusi tik vienkārša, pateicoties daudzajām pieejamām bezmaksas TV aplikācijām.

Šīs aplikācijas piedāvā ērtu veidu, kā piekļūt plašam saturam, ieskaitot ziņas, sportu, filmas un vēl daudz ko, viss pa palmu plati.

Lai sāktu, ievēro šos vispārējos soļus:

 1. Izvēlies savu aplikāciju: Izpēti un izvēlies bezmaksas TV aplikāciju, kas atbilst taviem priekšrociem. Populāri varianti iekļauj Pluto TV, Sling Freestream un Hoopla.
 2. Lejupielādē aplikāciju: Apmeklē aplikāciju veikalu savā mobilajā ierīcē (Google Play veikals Android ierīcēm vai App Store iOS ierīcēm) un meklē izvēlēto aplikāciju. Nospied pogu “Lejupielādēt” vai “Instalēt”, lai sāktu procesu.
 3. Atver aplikāciju: Kad aplikācija ir instalēta, atver to, nospiežot uz tās ikonas savā mājas ekrānā vai aplikāciju izvelknē.
 4. Piereģistrējies vai ienāc sistēmā: Dažas aplikācijas var prasīt izveidot kontu vai pierakstīties. Seko norādēm, lai reģistrētos vai ievadītu esošos datus.
 5. Atklāj saturu: Pārlūko aplikācijas tiešraides kanālu, pieprasījumu raidījumu un filmu bibliotēku. Izmanto meklēšanas funkciju, ja meklē kaut ko konkrētu.
 6. Pielāgo iestatījumus: Noregulē iestatījumus, piemēram, video kvalitāti, paziņojumus un vecāku kontroles atbilstoši tavām vēlmēm.
 7. Sāc skatīties: Izvēlies kanālu vai kādu saturu un uzsāc straumēšanu. Iepriecinies bezmaksas reāllaika TV skatīšanos savā mobilajā ierīcē!

  Secinājums

  Mobilās televīzijas pasaule piedāvā plašas izklaides iespējas jebkuram ceļotājam.

  Ar pareizo lietotni un stabilu interneta savienojumu Tu vari pārvērst savu mobilos ierīci par pārnēsājamu televizoru, dodot iespēju sēdēt pie līdzšin ne tikai dzīvās, bet arī materiālās apraides jebkurā laikā un vietā.

  Iegrimsti mobilās televīzijas ērtībās un nekad vairs nepalaid garām savas iecienītās tiešraides šovus.

  Lasīt citā valodā