Atklājiet, kā bez maksas skatīties filmas tiešsaistē

Daudzi no mums novērtē ērtību skatīties savas iecienītās filmas mobilajos ierīcēs. Dienas, kad visi pulcējās priekšā televizora, lai baudītu filmu vai TV šovu, ir pakāpeniski aizgājušas no malas.

Mūsdienu ātrajā pasaulē tehnoloģija nodrošina izcilas pakalpojumus, kas uzlabo mūsu komfortu un kopējo dzīves kvalitāti. Ļaujiet mums pārrunāt, kā ar mobilajām ierīcēm skatīties filmas tiešsaistē.

ADVERTISEMENT

Abonēšanas pakalpojumi kā Netflix un Disney+ ir populāri, bet es meklēju lietotnes, kas ļauj man skatīties filmas bez maksas savās mobilajās ierīcēs. Šajā rakstā tiks uzsvērtas dažas no labākajām lietotnēm, lai bez maksas skatītos filmas mobilajā ierīcē.

Video Pieprasījuma Radīšana

Diskutējot par video pieprasījumu (VOD), ir būtiski, jo tas ir galvenais, lai skatītos filmas uz mobilajiem ierīcēm. 

VOD ir izplatīšanas sistēma, kas nodrošina piekļuvi video saturam, ieskaitot filmas un TV seriālus, bez tradicionālajiem video atskaņotājiem. Lai piekļūtu VOD saturam, ir nepieciešama interneta savienojuma ar labu joslu. 

ADVERTISEMENT

Vairums VOD sistēmu piedāvā iespēju lejupielādēt vai straumēt video. Pēdējā laikā straumēšana kļuvusi par visvairāk izmantoto metodi VOD piegādei.

Tiešsaistes multivide tīmeklī

Straujais pieaugums, ko pieredzēja VOD popularitāte, deva iespēju multividei tiešsaistē, kas nozīmē multivides piegādi un patēriņu nepārtrauktā plūsmā no avota.

Tas nozīmē, ka nevajag lejupielādēt filmas vai TV sērijas epizodi, to varat skatīties, straumējot to internetā.

ADVERTISEMENT

Šodien platformas kā Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu, Paramount+, Peacock un Amazon Prime Video ir vadošās straumēšanas pakalpojumu sniedzējas.

Optimizējiet savu filmu skatīšanās pieredzi tiešsaistē

Ir vairākas iespējas baudīt filmas skatīšanos tiešsaistē. Daži plašumos iespējo online filmu straumēšanu, taču tajos ir piepildīti ar reklāmām un uznirstošiem logiem, prasa galddatora vai klēpjdatora izvietojumu.

No otras puses, dažas mobilās platformas piedāvā abonēšanas modeļus, kas var nebūt ekonomiski izdevīgi ikvienam, īpaši, ja neesat atkarīgs no filmu skatīšanās. 

Abonēšanās var nebūt pamatota, ja jūsu filmu patēriņš ir ierobežots līdz dažām filmām mēnesī. Piemērotāka alternatīva ir izpētīt lietojumprogrammas, kas sniedz iespēju brīvi straumēt filmas.

Izmantojot bezmaksas filmu straumēšanas lietojumprogrammas

Eksistē dažādas lietojumprogrammas, kas ļauj tieši straumēt filmas uz jūsu mobilā ierīcē. Jūsu izvēle ir atkarīga no personīgajām vēlmēm un pieejamās satura daudzveidības.

Mūsu kinematogrāfiskās gaumes ir dažādas, tāpēc ir nepieciešams identificēt pakalpojumus, kas apmierina mūsu priekšroku žanriem un filmu veidotājiem, nodrošinot patīkamu skatīšanās pieredzi. Tirgū ir piepildīts ar šādām lietojumprogrammām, atstājot jums uzdevumu atrast piemērotākās lietojumprogrammas.

Jūsu izvēli ietekmēs mobilās ierīces tips, ko izmantojat, un jūsu priekšroka lietojumprogrammas lietotāja saskarnei, piedāvājot daudzus izvēles variantus.

Tubi TV

Tubi TV ir plaši izmantota lietotne filmu straumēšanai, piedāvājot plašu bezmaksas filmu klāstu, kas ir pieejams tūlītējai skatīšanai. Lietotne piedāvā dažādu filmu izvēli, ieskaitot izlases un populāros filmus. Seriālu entuziastiem Tubi TV nodrošina plašu izvēli.

Viens no šīs lietotnes pamanāmajiem iezīmēm ir subtitru iekļaušana vairumam filmu, padarot to par lielisku izvēli svešvalodas filmu faniem. Tubi TV pieder Fox Corporation un darbojas, pamatojoties uz reklāmas atbalstītu ieņēmumu modeli.

Kā lejupielādēt

Lai lejupielādētu Tubi TV lietotni, tā ir pieejama uz dažādiem platformām, piemēram, Android un iOS mobilo ierīču gadījumā, Sony viedtelevizoriem, PlayStation spēļu konsoļiem, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Xfinity X1, Xbox un Samsung viedtelevizoriem. 

Android ierīcēs lietotne var tikt atrasta Google Play veikalā zem nosaukuma Tubi – Free Movies & TV Shows, kas ir iekļauta sadaļā Izklaide. 

Ja izmantojat iOS ierīci, lietotne ir pieejama Apple App Store kā Tubi – Watch Movies & TV Shows.

Popcornflix

Lielisks alternatīvais variants ir Popcornflix. Šī platforma lepojas ar plašu filmu un TV raidījumu klāstu, kas visi ir pieejami bez maksas.

Piederīgs Screen Media Ventures, šis reklāmu atbalstītais serviss pat piedāvā unikālu saturu, piemēram, web seriālus un projektus no kinofilmas skolas studentiem. Video atskaņotājs darbojas nevainojami, piedāvājot vairākas norādītās opcijas, lai uzlabotu skatīšanās pieredzi.

Kaut arī Popcornflix ir web versija, lietotāji tendē uz mobilajām lietotnēm, tos atrodot lietotājam draudzīgākus un reaktīvākus salīdzinājumā ar web interfeisu.

Popcornflix lietotnes lejupielāde

Popcornflix ir savietojams ar plašu ierīču klāstu, tostarp ar iOS mobilo ierīcēm, Apple TV, Android, Roku, Amazon Firestick un pat Microsoft Xbox spēļu konsoļiem.

Apple App Store vietnē varat atrast lietotni ar nosaukumu “Popcornflix – Movies and TV”. Android lietotājiem tā ir pieejama Google Play Store vietnē kā “Popcornflix™ – Movies. TV. Free.”

Crackle (agro Sony Crackle)

Crackle, iepriekš tika atzīts kā Sony Crackle, sniedz plašu oriģinālā un iegādātā satura klāstu. Pieder Chicken Soup for the Soul Entertainment, tas apkalpo auditoriju 21 valstī.

Ievērības cienīgi oriģinālie seriāli ir “Slēptie varoņi”, “Zvērā” un “Sievišķības robežās”. Platforma demonstrē filmas un TV seriālus no Sony Pictures un tās filiālēm kā Columbia Pictures, TriStar Pictures un Screen Gems.

Sadarbība paplašinās, iekļaujot DreamWorks Pictures, Lionsgate un Paramount Pictures. Lietotne atbalsta trīs valodas: angļu, portugāļu un spāņu.

Crackle lietotnes lejupielāde

Crackle paplašina savu pieejamību uz daudzām platformām, piemēram, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV un Android TV, kā arī weba un mobilajām lietojumprogrammām Android un iOS. 

Lai lejupielādētu uz Android, vienkārši apmeklējiet Google Play Store, meklējiet “Crackle” un noklikšķiniet uz pogas Instalēt. 

IOS lietotājiem lietotne ir ierakstīta kā “Crackle – Movies & TV” Apple App Store, kur varat pieskarieties pogai Iegūt, lai sāktu lejupielādi un instalēšanu.

Yidio: Tava vārteja uz tiešsaistes izklaides pasauli

Yidio izceļas kā unikāla platformu, lai gan tā nav pilnīgi bezmaksas. Tas ir akronīms no “Jūsu interneta video,” un tas ir izstrādāts, lai būtu centrālā vieta visiem jūsu filmu un TV lietotņu meklējumiem.

Yidio lietotne ir ne tikai meklēšanas rīks. Tā apkopo saturu no dažādām video straumēšanas platformām un piedāvā pat savu ekskluzīvo saturu. Lietotnes video kvalitāte ir augstas klases.

Taču ir ķēde. Nevis visi Yidio saturi ir bez maksas. Tas ietver filmas un TV seriālus no apmaksātu abonementu pakalpojumiem, piemēram, Netflix un Hulu. Bet ir arī labas ziņas: jūs varat filtrēt rezultātus, lai parādītu tikai bezmaksas saturu.

<p, Filtrējot bezmaksas saturu, jūs saņemsiet sarakstu ar apkopoto saturu, kas pieejams dažādos straumēšanas pakalpojumos.

Yidio lietotnes lejupielāde

Yidio lietotne ir pieejama gan Android, gan iOS lietotājiem. To varat izmantot arī Amazon Kindle ierīcēs un izmantojot tās oficiālo mājaslapu.

Ja esat iOS lietotājs, dodieties uz Apple App Store un meklējiet “Yidio – Streaming Guide.” Pārliecinieties, ka jūsu ierīce ir atjaunināta līdz iOS 12.0 vai jaunākai versijai, ja lietojat iPhone vai iPod Touch, vai līdz iPadOS 12.0 vai jaunākai versijai, ja lietojat iPad.

Android lietotāji var atrast lietotni Google Play Store sadaļā “Yidio – Streaming Guide – Watch TV Shows & Movies.” Pārliecinieties, ka jūsu ierīce darbojas ar Android 5.0 vai jaunāku versiju, un tad noklikšķiniet uz instalēšanas pogu, lai lejupielādētu lietotni.

Galvenais secinājums

Šodien mobilajā ierīcē ir pieejamas bezmaksas iespējas, lai baudītu savus dārgos filmu satura gabalus.

Šajā ceļvedī esam iezīmējuši dažus populārākos lietojumprogrammas, bet padziļināta pētījuma rezultātā varētu atrast perfektu lietotni, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Svarīgākais secinājums ir tas, ka jums ir piekļuve plašajam straumēšanas iespēju klāstam savas iecienītās filmas un TV pārraižu skatīšanai, nemaksājot dārgus abonementus, ja vien jūs esat gatavi paciest dažas reklāmas.

Lasīt citā valodā