Atklāj, kā atrast bezmaksas WiFi internetu

Daudzreiz var gadīties, ka jums ir nepieciešams interneta pieslēgums, īpaši, ceļojot. Mobilo datus vai datu izmantošana ārzemēs var būt dārga un ietekmēt jūsu budžetu.

Jūs varat jautāties, kā atrast bezmaksas Wi-Fi savienojumus kur vien dodaties. Par laimi, ir risinājums. WiFi Map lietotne ir fantastisks rīks, lai atrastu Wi-Fi karstvietas visā pasaulē, un tas ir pilnīgi bez maksas.

ADVERTISEMENT

Šī lietotne nodrošina, ka varat palikt savienoties, neatkarīgi no atrašanās vietas. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par šo neiedomājamo lietotni un kā to instalēt savā mobilajā ierīcē.

WiFi Map lietotnes pārskats

WiFi Map ir populāra mobilo lietojumprogrammu aplikācija, kas sniedz piekļuvi vairāk nekā 150 miljoniem WiFi karstvietu visā pasaulē.

Izmantojot šo lietotni, lietotāji var brīvi pievienoties šīm karstvietām un iegūt piekļuvi faktiskajiem paroles, ko dalībnieki, kas ir daļa no WiFi Map kopienas, ir kopīgojuši.

ADVERTISEMENT

Šis plašais datu bāze tika izveidots, izmantojot ieguldījumus no lietotājiem visā pasaulē un dažādu uzņēmumu iestādēm. Lietotne ir saderīga gan ar Android, gan ar iOS ierīcēm.

Tiem, kas izmanto publiskās WiFi tīklus, aplikācija piedāvā ātru un drošu virtuālo privāto tīklu (VPN) funkciju. Šis VPN nodrošina jūsu ierīces drošību, šifrējot jūsu interneta datu pārraides un maskējot jūsu tiešsaistes identitāti. Tā rezultātā tas jūs pasargā no potenciāliem hakernodarītājiem, kuri varētu mēģināt uzraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes un izmantot jūsu personīgo informāciju.

Viena no visslavējamākajām WiFi Map īpašībām ir tā, kā tā veicina kopienas sajūtu. Lietotāji, kuri izmanto lietotni, ir gatavi dalīties savos WiFi savienojumos ar citiem, kuriem ir nepieciešams interneta piekļuve viņu apkārtnē.

ADVERTISEMENT

WiFi Map vēsture

WiFi Map ceļojums sākās 2012. gadā, kad izraēliešu uzņēmums Kenlo Group LTD iecerēja izveidot lietotni, kas nodrošinātu bezmaksas interneta piekļuvi visā pasaulē. 

Šī vizija noveda pie sadarbības ar baltkrievu komandu, rezultātā tika izveidota WiFi Map LLC, kurā iesaistīti Denis Sklyarov, Igor Goldenberg, Dzmitry Plashchynski un Kirill Kudin. 

Lietotne ir ieguvusi atzinību kā topa ceļošanas rīks no dažādiem plašsaziņas līdzekļiem, piemēram, CNN, Business Insider, Esquire un Travel Weekly.

WiFi Map galvenās īpašības un funkcijas

WiFi Map darbojas, skenējot apkārtni pēc pieejamiem WiFi tīkliem un norādot šo karstā punktu atrašanās vietas savā lietotnē. Izmantojiet lietotnes kartes funkciju, lai ar ierīces iebūvēto GPS palīdzību vadītu šos karstos punktus.

Būdama kopienas veidota lietotne, lietotāji var sniegt ieguldījumu noteiktos savienojumos, lai citi var piekļūt. Parastie publiskie WiFi karstie punkti vietās kā restorāni, kafejnīcas un citi komerciālie objekti arī ir katalogizēti.

Tāpat lietotnes lietotāji var koplietot savus privātos savienojumus, lai palīdzētu citiem netālu esošajiem piekļūt internetam.

Papildus tam jums ir iespēja izplatīt informāciju par šiem WiFi karstajiem punktiem saviem draugiem sociālajos tīklos kā Facebook, Instagram un Twitter. Tas ļauj tiem ātri pievienot savienojumu šiem tīkliem, nemaz nerēķinot savas meklēšanas.

Papildu funkcijas

Kartes saglabāšana lietošanai bez interneta ir ērts iespējas, it īpaši bieži ceļojošiem cilvēkiem, kuri vēlas ietaupīt datu izlietojumu.

Ar piekļuvi bezsaistes režīmā, jums vienmēr būs pieejama karte, pat bez interneta savienojuma. Turklāt, lietotne piedāvā ātruma pārbaudes funkciju. Tas ļauj novērtēt Wi-Fi savienojuma stiprumu, nodrošinot, ka jūs nesēdējat pamesti uz lēnajiem tīkliem.

Ātruma tests ir īpaši noderīgs darbībām, kuras prasa stabilu savienojumu, piemēram, failu lejupielādei vai multivides straumēšanai.

Kāpēc jaunināt WiFi Map Pro

Tiem, kuri vēlas uzlabot pieredzi, WiFi Map Pro versija piedāvā risinājumu. Ja jūs veicat jauninājumu, ne tikai varat likvidēt uztraucošos reklāmas, bet arī atbloķēt ekskluzīvas funkcijas, kuras nav pieejamas pamata versijā.

Šī premium versija nodrošina piekļuvi bezsaistes kartēm un VPN serveriem dažādās vietās.

Bez tam, tā ļauj izmantot līdz pieciem vienlaicīgiem VPN savienojumiem ar vienu kontu, ļaujot jums savienot vairākas ierīces ar internetu caur lietotni, ja tās ir pieteikušās ar jūsu Pro kontu.

WiFi Map Pro gadā maksā 29,99 ASV dolārus, bet šobrīd ir pieejams ierobežots laika piedāvājums, kas sniedz 20% atlaidi, samazinot cenu līdzās 23,99 ASV dolāriem gadā.

Privātuma politika

Kad instalējat jebkuru lietotni, ir svarīgi saprast, kādas dati tiek vākti no izstrādātāja. 

WiFi Map LLC privātuma politika sniedz informāciju par veidiem, kā informācija tiek savākta no lietotājiem, iekļaujot detalizētas ziņas par e-pasta adresēm, sociālo tīklu profilu (Google, Facebook u.c.), vecuma diapazonu, valsti, valodu, laika joslu, ierīces veidu un modeli, operētājsistēmu, mobilo operatoru un mobilo tīkla veiktspējas datus. 

Šī politika attiecas arī uz citām instalētajām lietotnēm jūsu ierīcē.

Iegūstiet eSIM no WiFi Map

WiFi Map iepazīstina ar revolucionāro eSIM opciju, kas izslēdz vajadzību pēc tradicionāliem Wi-Fi vai roaminga pakalpojumiem.

Šis tikai datu risinājums neprasa telefona numuru, tāpēc tas ir lielisks ceļotājiem, kas dodas uz teritorijām ar ierobežotu Wi-Fi.

Lai aktivizētu, vienkārši izvēlieties datu plānu, nolasiet piegādāto QR kodu un izbaudiet tūlītēju interneta piekļuvi.

Elastīgas datu plāni katram ceļotājam 

Izvēlieties no daudzām 30 dienu plānu opcijām, katram piedāvājot 1 GB datu. 

Šis atļauja ir pietiekama dažādām aktivitātēm, sākot no pusmiljona īsziņu nosūtīšanas līdz 10 stundām tiešsaistes pārlūkošanai vai 50 stundām kartes navigācijai.

Pieejamas cenas globālām galamērķiem

Datu plānu izmaksas atšķiras atkarībā no jūsu galamērķa. Eiropas plāni tiek centrēti uz €4.99 katrs, savukārt Austrālijas un Jaunzēlandes plāni ir €9.99.

Celotājiem, kuri dodas uz Āfriku vai Latīņameriku, pieejami plāni par €32.99 katrs.

Ierīču saderība ar WiFi Map eSIM

WiFi Map eSIM ir saderīga ar atlases viedtālruņiem, kas aprīkoti ar eSIM tehnoloģiju, tostarp Samsung Galaxy S20 sēriju, Google Pixel un iPhone 11 un 12 modeļiem.

Pārliecinieties, ka jūsu viedtālrunis ir atbloķēts, jo ‘tīkla bloķētās ierīces’ ir ierobežotas savu konkrēto bezvadu pakalpojumu sniedzēju dzīvoklī.

Ņemieties vērā ģeogrāfiskās ierobežojumus dažās valstīs. Piemēram, Ķīnā iPhone ierīces nevar izmantot eSIM, un Honkongā un Makao tikai daži iPhone modeļi ir eSIM saderīgi.

WiFi Map Pro lietotnes lejupielāde

Android lietotājiem WiFi Map lietotne ir pieejama Google Play veikalā. Meklējiet “Bezmaksas WiFi paroles, bezsaistes kartes & VPN. WiFi Map.”

Noklikšķiniet uz instalēšanas pogas, lai sāktu lejupielādi. Sekojiet konta iestatīšanas instrukcijām.

iOS lietotāji var atrast lietotni Apple App Store kā “WiFi Map TripBox: Atrast karsti punktus.” Pieskarieties ‘Saņemt’, lai to lejupielādētu. Instalēšanas laikā piešķiriet visus nepieciešamos atļaujas. Pēc lejupielādes atveriet lietotni.

Savienošanās ar WiFi kartes lietotni

Lai savienotos ar WiFi tīklu, vispirms atveriet WiFi kartes lietotni savā ierīcē. Meklējiet tuvu WiFi karstā punktu un izvēlieties to.

Izmantojiet lietotnes detaļas, lai savienotos ar karstu punktu un baudītu bezmaksas piekļuvi WiFi!

Noslēgums

Ja esi biežs ceļotājs, šī lietotne var būt neizmērojami vērtīga. Ne visi var atļauties izmantot savus mobilo datu ārzemēs, kur roaminga maksa var būt pārmērīgi augsta.

Piekļuvei internetam vai bezsaistes kartēm, īpaši attālos reģionos, sometimes ir kritiska ārkārtas situācijās.

Tādēļ, ja plāno ceļojumu vai vienkārši vēlies samazināt mobilo datu izmantošanu, apsvēri šīs lietotnes lejupielādi un instalēšanu uzreiz!

Lasīt citā valodā