Iemācies, kā lejupielādēt lietojumprogrammas, lai izmantotu GPS bezsaistē

GPS tehnoloģija ir pārveidojusi mūsu navigāciju un mijiedarbību ar apkārtni. Ievadiet adresi, un karte sniegs skaidru norādījumu. Kartes atvieglo izpēti, sniedzot ātru piekļuvi plašai informācijai.

Taču tiešsaistes kartes ir mazāk efektīvas vietās ar vāju vai nekvalitatīvu internetu. Paldies Dievam, pastāv aplikācijas GPS izmantošanai bezsaistē. Šajā rakstā ir izcelti 5 labākie offline navigācijas mobilie lietotņu risinājumi.

ADVERTISEMENT

Tās piedāvā soli pa solim norādes, maršruta plānošanu un informāciju par interesējošiem objektiem, ievērojamām vietām un ēstuvēm, viss bez interneta savienojuma.

Ieguvumi, izmantojot bezsaistes GPS

Izmantojot bezsaistes navigācijas lietotnes, ir vairākas priekšrocības:

 • Nav nepieciešama interneta savienojums: Galvenā bezsaistes karšu priekšrocība ir neatkarība no interneta savienojuma. Jūs varat lejupielādēt kartes, izveidot maršrutus uz dažādiem galamērķiem, plānot maršrutus utt., nemaz neizmantojot interneta savienojumu.
 • Datu izmantojuma samazinājums: Bezsaistes kartes tiek glabātas lokāli jūsu ierīcē, izslēdzot nepieciešamību izmantot datu apjomu, lai piekļūtu konkrētiem resursiem vai plānotu maršrutus.
 • Ātrāka ielāde: Bezsaistes kartes ielādējas daudz ātrāk nekā to tiešsaistes kolēģi, jo tās neuztveras no interneta.
 • Baterijas taupība: Navigācijas lietotnes parasti izēd baterijas enerģiju ātrāk. Kartes izmantošana bezsaistē varētu taupīt nedaudz baterijas dzīves ilgumu.
 • Paaugstināta privātuma aizsardzība: Dažas lietotnes, piemēram, Google Maps, reģistrē jūsu atrašanās vietu vēsturi. Izbaudot bezsaistes kartes, novēršat jūsu atrašanās vietas datu pārraidi internetā, piedāvājot papildu privātuma līmeni.

Google Maps

Google Maps ir vadošā navigācijas lietotne, kurai uzticas miljardiem cilvēku visā pasaulē. Tā ir kļuvusi par galveno izvēli navigācijai, īpaši Android lietotājiem. 

ADVERTISEMENT

Kopš tās izlaišanas 2005. gada februārī, Google Maps nepārtraukti attīstās, ieviešot bezsaistes karšu atbalstu 2015. gadā. 

Šī funkcija ļauj lietotājiem lejupielādēt konkrētas teritorijas, piemēram, pilsētas vai ciematus, bezsaistes lietošanai. Ar pārklājumu vairāk nekā 220 valstīs un teritorijās, Google Maps ļauj lejupielādēt jebkuru kartes teritoriju bezsaistes navigācijai.

Bezsaistes kartes Google Maps

Šī lietotne skaidri izskaidro glabātuvi un datus, kas nepieciešami kartēm lejupielādēšanai, lai varētu izmantot tās bezsaistē. Šīs bezsaistes kartes ilgst aptuveni 15 dienas bez datu savienojuma, pēc tam tās prasa atjauninājumu. 

ADVERTISEMENT

Ierīcēm ar mikroSD kartes atbalstu varat pārsūtīt datus uz SD karti, izmantojot lietotnes krātuves iestatījumus. Jūs varat meklēt vietas, atklāt uzņēmumus un saņemt braukšanas norādes bezsaistē, bez interneta savienojuma. 

Lai gan dažas funkcijas, piemēram, veloceļi un satiksmes informācija, nav pieejamas bezsaistē, griešanas-pēc-griešanas navigācija paliek darbspējīga.

Funkcijas un Ieteikumi

Google Maps jūs norāda uz jūsu galamērķi un piedāvā ieteikumus no vietējiem ekspertiem un izdevējiem. Tas iekļauj arī iekštelpu kartes, lai varētu orientēties kompleksos objektos, piemēram, lidostās un tirdzniecības centros.

Šī lietotne sniedz būtisku informāciju, piemēram, ierašanās laikus, izmantojot kartes bezsaistē. Papildus funkcijas ietver ieskatu par trendojošām vietām, iespēju pārskatīt apmeklētās vietas un iespēju pievienot attēlus, lai būtu precīzāka kartēšana.

Kad atkārtoti savienojaties ar internetu, bezsaistes kartes automātiski tiek atjauninātas ar jaunu informāciju, nodrošinot, ka jums ir jaunākie dati.

Sadarbība un lietotāja interfeiss

Lietotnes sadarbības funkcijas ļauj jums dalīties sarakstos ar izvēlēm un balsot reālajā laikā. Jūs arī varat izveidot sarakstus ar saviem iemīļotajiem apmeklējuma vietām un tos dalīties ar draugiem.

Vēl viens izcilais elements ir Google Maps lietotāja interfeiss, kas piedāvā tīru un intuitīvu dizainu, kas vienkāršo navigāciju un meklēšanu.

Google Maps lietošana bezsaistē: Soli pa solim ceļvedis

 1. Atveriet lietotni: Ieslēdziet Google Maps lietotni savā viedtālrunī.
 2. Piekļuve profilam: Nospiediet uz savas profila bildes labajā augšējā stūrī.
 3. Izvēlieties bezsaistes kartes: Atlasiet “Bezsaistes kartes” no izvēlnes.
 4. Lejupielādējiet apgabalu: Nospiediet “Izvēlieties paši savu karti” un pielāgojiet četrstūri virs apgabala, ko vēlaties lejupielādēt. Jūs varat vilkt un tālināt, lai noteiktu karšu apgabalu.
 5. Lejupielāde: Nospiediet “Lejupielādēt”. Izvēlētais apgabals tiks lejupielādēts un pievienots jūsu bezsaistes karšu sadaļai. Pēc noklusējuma lejupielādes notiek pār WiFi. Lai lejupielādētu, izmantojot mobilos tīklus, pielāgojiet savus iestatījumus atbilstoši.

Apple Maps

Apple Maps tagad atbalsta navigāciju bezsaistē, īpašību, kas iepriekš bija pieejama tikai Google Maps.

Ar iOS 17 lietotāji var lejupielādēt konkrētas kartes sekcijas, lai izmantotu soli pa solim navigāciju, atrastos tuvumā esošos objektus un maršruta norādes bez interneta savienojuma.

Lejupielādē kartes lietošanai bezsaistē

Lai izmantotu šo funkciju, meklējiet konkrētu apgabalu vai atrašanās vietu lietotnē un lejupielādējiet to lietošanai bezsaistē.

Patreiz Apple bezsaistes kartes pieejamība ir ierobežota noteiktām vietām.

Ja jūsu apgabals tiek atbalstīts, vienkārši pieskarieties sava profilaktaikonam, izvēlieties vēlamo vietu vai atrašanās vietu un noklikšķiniet uz lejupielādes pogas, lai saglabātu karti lietošanai bezsaistē. Visas lejupielādētās kartes var apskatīt sadaļā Karšu lejupielādes.

Izskaidrojošais ceļvedis un ātrās darbības

Lai iegūtu visaptverošu ceļvedi, kā izmantot Apple Maps bezsaistē, skatieties mūsu detalizētās instrukcijas.

Šeit ir ātra kopsavilkuma, kā sākt lejupielādēt Apple Maps uz savu iPhone:

Piezīme: Bezsaistes atbalsts Apple Maps ir pieejams tikai ierīcēs ar iOS versiju 17 vai vēlāku. Ja jūsu ierīce neatbilst šim kritērijam, apsveriet alternatīvas kā Google Maps vai Maps.Me bezsaistes kartes izmantošanai. Diemžēl nav iespējams apiet, lai lejupielādētu un lietotu Apple Maps bezsaistē bez iOS 17.

Soļi, lai lejupielādētu un izmantotu Apple Maps bezsaistē:

 1. Startējiet Apple Maps lietotni savā iPhone ierīcē.
 2. Pieskarieties jūsu profila ikonai joslā, pēc tam atlasiet opciju ‘Bezsaistes kartes’.
 3. Izvēlieties opciju ‘Lejupielādēt jaunu karti’.
 4. Meklējiet apgabalu, ko vēlaties lejupielādēt. Lietotne parasti ieteiks jūsu mājas apgabalu.
 5. Lietotne rādīs nepieciešamo glabāšanas vietu, lai saglabātu karti. Apstipriniet, noklikšķinot uz pogas ‘Lejupielādēt’, un karte tiks pievienota sarakstam ‘Lejupielādēts’.

Sygic GPS navigācija un kartes

Sygic lietotne ir ideāla braucējiem un profesionāliem autovadītājiem. 

Tā piedāvā reāllaika satiksmes informāciju, ātrāko maršrutu korekcijas un papildu funkcijas, piemēram, ātruma ierobežojumu brīdinājumus, dashcam, galvas projekcijas displeju, balsu navigāciju, mobilos ātruma kameru brīdinājumus un citus.

Ārējais iespēju klāsts

Kartē varat darboties bez interneta pieslēguma. Lietotāji var izvēlēties kartes, kas aptver vairāk nekā 200 valstis, un saglabāt nepieciešamās kartes savos telefona ierīcēs. 

Visas kartes īpašības, ieskaitot augstas kvalitātes karšu versijas, miljoniem interesantas vietnes un maršruta aprēķināšanas programmatūru, tiek glabātas telefonā, nodrošinot iespēju virzīties offline režīmā uz dažādiem galamērķiem.

Bezsaistes kartes un funkcijas

Sygic bezsaistes kartēs ietilpst populāri apskates objekti, restorāni un citi objekti. Ar šo lietotni lietotāji var meklēt vietas un interesantas vietas bezsaistē, izmantojot meklēšanas joslu. 

Papildus tam, tas piedāvā bezsaistes balsi vadītas pavada pa norādījumus pa soļiem, ļaujot lietotājiem saņemt balss norādījumus, kad tiek navigēts uz konkrētiem objektiem.

Pieejamība un Versijas

Sygic ir pieejams gan iOS, gan Android platformās un atbalsta vairākas valodas navigācijai. 

Programmai ir gan bezmaksas, gan primas versijas. Bezmaksas versijā ir pieejamas funkcijas, piemēram, bezsaistes kartes, meklēšana, maršruta aprēķināšana, interesantas vietas un statiskie ātruma kameru brīdinājumi. 

Bezsaistes kartes tiek atjaunotas trīs reizes gadā bez maksas. Uzlabošanās uz primas versiju ļauj biežāk atjaunot kartes un pievieno papildu funkcijas, piemēram, balss vadīta navigācija, soļo pa solim navigācija, krustpunkta skats, gudrie kameri un daudz kas cits.

NaviMaps

NaviMaps ir MapmyIndia izstrādāta lietotne, kas ir paredzēta izmantošanai bezsaistē. Lietotne ļauj lejupielādēt kartes un izmantot tās bezsaistē.

Pašlaik NaviMaps atbalsta tikai Indijas, Bangladesas, Butānas, Nepālas un Šrilankas bezsaistes kartes, kas ietver 3D orientierus, reljefa modeļus, pilsētu modeļus un citus.

Datu vākšanas process

Atšķirībā no Google Maps vai citām populārām lietotnēm, kuras balstās uz lietotāju augšupielādētiem datiem, NaviMaps ir komanda, kas sastāv no vairāk nekā 400 apsekotājiem, kuri apmeklē vietnes un vāc datus par katru vietu.

Kartes lejupielāde

Jūs vienkārši varat izvēlēties valsti un štatu un lejupielādēt karti. Pēc aplikācijas instalēšanas jums tiks pieprasīts izvēlēties valsti un pēc tam štatā iekš valsts. 

App parādīs visu štatu sarakstu un kartes lielumu. Jūs vienkārši varat izvēlēties štatu un sākt lejupielādēt. 

Jums jābūt internetapdrošinājuma, lai lejupielādētu karti. NaviMaps piedāvā bezmaksas mūža kartes atjauninājumus, bet šo atjauninājumu biežumu nav minēts.

Bezsaistes funkcijas 

NaviMaps ļauj arī veikt meklēšanu pēc atrašanās vietām un interesējošiem punktiem bezsaistē. Bezsaistes kartēs ir iekļauti interesējošie punkti, piemēram, degvielas uzpildes stacijas un autostāvvietas. 

Arī lietojumprogramma piedāvā balss vadītu navigāciju angļu valodā un 10 reģionālajās valodās, izmantojot lietojumprogrammu bezsaistē.

Lietotāja saskarne un pieejamība

Šī lietotne ir vienkārša un ērta lietošanai. NaviMaps ir pieejams gan iOS, gan Android platformām. Lietotnē varat lejupielādēt kartes lietošanai bezsaistē tieši lietotnē. Lietotne pieejama bezmaksas versijā un maksas versijā.

Bezmaksas versijā varat izmantot iespējas kā bezsaistes kartes, bezsaistes meklēšana, maršruta aprēķināšana, interesantu vietu meklēšana, dzīvās satiksmes dati un citi.

iegūsiet skaņas un vizuālas norādes pa soli pa solim, joslas asistenci, ātruma brīdinājumus, interesantas vietas gar maršrutu, automātisko pārveidošanu, mājas numura meklēšanu, 3D oriģinālceltnes un vairāk.

Kartes.Me

Kartes.Me ir plaši izmantota kartes lietotne, kas ir paredzēta bezsaistes navigācijai. Šī bezmaksas lietotne izmanto OpenStreetMap datu, kas tiek ik dienu atjaunoti ar globāla veicēju kopienas palīdzību. 

Lietotne ļauj lietotājiem pārvaldīt savas iemīļotās vietas, pievienojot, saglabājot, dzēšot, importējot un eksportējot tās.

Pasaules pārklājums un bezsaistes maršruti

Ar pārklājumu 345 valstīs un salās, Maps.Me piedāvā bezsaistes braukšanas, velo un pārgājiena maršrutus. Lietotāji var meklēt konkrētas atrašanās vietas un lejupielādēt kartes bezsaistē.

Programma nodrošina lielu interešu punktu izvēli, ieskaitot restorānus, iepirkšanās centrus, nacionālos parkus, pludmales kūrortus, izklaides parke un citas vietas, visas kategorizētas, lai būtu vieglāk atrast.

Sadarbības funkcijas un bezmaksas lejupielādes

Maps.Me atbalsta sadarbību, ļaujot lietotājiem saglabāt un dalīties ar savām iecienītākajām vietām. Šī lietotne ir pilnīgi bezmaksas un piedāvā neierobežotas karšu lejupielādes.

automātiski atpazīst jūsu atrašanās vietu un jums piedāvā lejupielādēt attiecīgo bezsaistes karti. Lietotāji var arī meklēt un lejupielādēt kartes konkrētām vietām.

Regulāras atjaunināšanas un viegla pieejamība

Kaut arī kartes atjauninājumu biežums netiek izteikti norādīts, lietotnes atbalsta lapā ir norādīts, ka OpenStreetMap dati tiek atjaunoti ar jaunu versiju gandrīz katru mēnesi.

Lietotne ir ērta lietošanai, un tā ir pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm.

Lejupielādējiet Maps.Me lietotni: Android | iOS

Vispārīgie soļi, kā lejupielādēt bezsaistes GPS lietotnes

Bezsaistes GPS lietotņu lejupielādēšana Android un Apple ierīcēm ir vienkāršs process.

Šādas lietotnes ir būtiskas navigācijai apgabalos ar ierobežotu vai neiekļūstošu internetu.

Nodrošinoties, ka sekojat pāris vienkāršiem soļiem, jūs varat nodrošināt piekļuvi kartēm un norādēm, pat ja esat bezsaistes režīmā.

Soļi bezsaistes GPS lietotņu lejupielādei:

 • Atveriet lietotņu veikalu vai Google Play veikalu: Savā Apple ierīcē atveriet lietotņu veikalu. Ja izmantojat Android ierīci, atveriet Google Play veikalu.
 • Meklējiet lietotni: Izmantojiet meklēšanas joslu, lai atrastu vēlamo bezsaistes GPS lietotni. Populāros variantus ietver Maps.Me, Google Maps un HERE WeGo.
 • Izvēlieties lietotni: Pieskarieties lietotnes nosaukumam, lai skatītu tās detaļas, tostarp lietotāju atsauksmes un funkcijas.
 • Lejupielādējiet lietotni: Noklikšķiniet uz “Lejupielādēt” vai “Instalēt” pogas, lai sāktu lejupielādes procesu. Kad lejupielāde ir pabeigta, lietotne automātiski instalēsies jūsu ierīcē.
 • Atveriet lietotni un lejupielādējiet kartes: Palaidiet lietotni un pārvietojieties uz kartes lejupielādes sadaļu. Izvēlieties konkrētas kartes vai reģionus, ko vēlaties lejupielādēt bezsaistes lietošanai.
 • Iestatiet atļaujas: Ļaujiet lietotnei piekļūt jūsu ierīces atrašanās vietas pakalpojumiem, lai aktivizētu precīzu GPS sekošanu.

Lejupielādes saites

Šeit ir saites uz minētajām augstāk minētajām lietotnēm:

Beigu domas

Bezsaistes kartes ir būtiskas vietās ar vāju internetu. Google Maps un Apple Maps lietotnes piedāvā lejupielādētāju kartes, bet Maps.me, Sygic Maps un NaviMaps ļauj izmantot bezsaistes reģionus.

Neskatoties uz bezsaistes karšu skaidrām priekšrocībām, tām ir arī ierobežojumi, piemēram, nav reāllaika atjauninājumu, ievērojami nepieciešams glabātuves apjoms, reti atjauninājumi un ierobežotas navigācijas funkcijas.

Bezsaistes kartes regulāra atjaunināšana ir būtiska, lai izvairītos no svarīgu izmaiņu nepamanīšanas.

Lasīt citā valodā