Patarimas: Kaip nemokamai žiūrėti filmus internete

Daugelis iš mūsų vertina patogumą žiūrėdami mėgstamus filmus mobiliuose įrenginiuose. Dienos, kai visi susirinkdavo prie televizoriaus mėgautis filmu ar televizijos laidomis, jau pranyko.

Šiuolaikiniame greitai besivystančiame pasaulyje technologija teikia puikias paslaugas, kurios pagerina mūsų komfortą ir bendrą gyvenimo kokybę. Aptarkime kaip žiūrėti filmus internete naudojant mobiliuosius įrenginius.

ADVERTISEMENT

Prenumeravimo paslaugos, tokių kaip „Netflix“ ir „Disney+“, yra populiarios, tačiau aš ieškojau programėlių, leidžiančių man nemokamai žiūrėti filmus mobiliajame įrenginyje. Šis straipsnis paminės keletą geriausių programėlių, skirtų nemokamam filmų žiūrėjimui mobiliuoju būdu.

Video On Demand atsiradimas

aptariant Video On Demand (VOD) yra būtina, nes tai yra filmų žiūrėjimo mobiliuosiuose įrenginiuose pagrindas.

VOD yra medijų platinimo sistema, suteikianti prieigą prie vaizdo įrašų, įskaitant filmus ir TV serialus, be būtinumo naudoti tradicinius vaizdo atkūrimo įrenginius. Siekiant pasiekti VOD turinį, reikalingas interneto ryšys su gera juostos plotimi.

ADVERTISEMENT

Dauguma VOD sistemų siūlo parinktis atsisiųsti arba tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus. Naujausiu laikotarpiu, transliavimas tapo labiausiai pageidaujamu metodu pristatant VOD.

Gebėjimas Skleisti Mediją per Tinklą

Greitas VOD populiarumas atvėrė kelią tiesioginiam medijos srautui, kai daugialypė medija siunčiama ir vartojama nuolat iš šaltinio.

Vietoj filmo ar TV serijos epizodo atsisiuntimo jūs galite tiesiogiai juo leistis internetu.

ADVERTISEMENT

Šiandien „Netflix“, „Disney+“, „HBO Max“, „Hulu“, „Paramount+“, „Peacock“ ir „Amazon Prime Video“ yra lyderiaujančios paslaugos teikėjai srautiniame įraše.

Optimizuokite savo filmų žiūrėjimo patirtį internete

Yra keletas būdų leidžiančių mėgautis filmų žiūrėjimu internete. Kai kurie platformos leidžia žiūrėti filmus tiesiogiai, tačiau nepaliaujamai užkrauti reklamomis ir iššokančiais langais, reikalaujantys stacionaraus ar nešiojamojo kompiuterio.

Priešingai, kai kurios mobiliųjų įrenginių platformos siūlo abonementų modelius, kurie gali būti neekonominiai kiekvienam, ypač jeigu jūs nesate nuolat filmų žiūrovas. 

Nuspręsti apsispręsti del abonemento gali būti sunku, jei žiūriote tik kelis filmus per mėnesį. Jums gali būti tinkamesnis išbandyti nemokamą filmų transliavimo galimybes teikiančias programas.

Išnaudojant nemokamas filmų transliavimo programas

Yra daug įvairių programų, skirtų tiesioginiam filmų transliavimui jūsų mobiliajame įrenginyje. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo asmeninių nuostatų ir prieinamo turinio įvairovės.

Mūsų kinematografiniai skoniai skiriasi, todėl būtina rasti paslaugas, kurios atitiktų mūsų pageidaujamus žanrus ir filmų kūrėjus, užtikrinant malonų peržiūros patyrimą. Rinka yra perpildyta tokiomis programomis, tai palieka jums užduotį nustatyti labiausiai tinkamas programas.

Jūsų pasirinkimą paveiks naudojamas mobilaus įrenginio tipas ir jūsų pageidavimas dėl programos sąsajos, siūlant gausybę pasirinkimo galimybių.

Tubi TV

Tubi TV yra plačiai naudojama programa, skirta filmų srautui, siūlanti didelį nemokamų filmų pasirinkimą, kuriuos galima nedelsiant žiūrėti. Programoje yra daug filmų, įskaitant išskirtinius ir populiarius filmus. Televizijos serialų gerbėjams Tubi TV siūlo įvairias parinktis.

Viena pastebima šios programos savybė yra subtitrų įtraukimas daugumai filmų, todėl ji yra puiki pasirinkimą užsienio kalbų filmų gerbėjams. Tubi TV priklauso Fox Corporation ir veikia remiantis reklamos pagrindu finansavimo modeliu.

Kaip atsisiųsti

Nori atsisiųsti Tubi TV programėlę? Ji yra prieinama įvairiose platformose, tokiomis kaip „Android“ ir „iOS“ mobiliesiems įrenginiams, „Sony“ išmaniesiems televizoriams, „PlayStation“ žaidimų konsolėms, „Roku“, „Apple TV“, „Amazon Fire TV“, „Xfinity X1“, „Xbox“ ir „Samsung“ išmaniems televizoriams.
„Android“ įrenginiuose programėlę galite rasti „Google Play“ parduotuvėje pavadinimu Tubi – nemokami filmai ir TV laidos, kategorijoje „Pramogos“.
„iOS“ vartotojams programėlė yra prieinama „Apple“ App Store parduotuvėje kaip Tubi – žiūrėti filmus ir TV laidų.

Popcornflix

Papildomą alternatyvą sudaro „Popcornflix“. Ši platforma gali pasigirti plaukiančiu filmų ir TV laidų pasirinkimu, prieinamu visiems nemokamai.

Priklausanti Screen Media Ventures, ši paslauga, kurios finansavimą užtikrina reklama, netgi siūlo unikalų turinį, tokių kaip interneto serialai ir filmų mokyklų studentų projektai. Vaizdo grotuvas veikia sklandžiai ir siūlo nemažai pažangios funkcijų pagerintam žiūrėjimo patirčiai.

Nors „Popcornflix“ turi internetinę versiją, naudotojai linkę rinktis mobiliąsias programėles, nes mano, kad jos yra patogesnės naudotojams ir reaktyvesnės palyginti su interneto sąsaja.

Popcornflix Programos Parsisiuntimas

Popcornflix yra suderinama su įvairiais įrenginiais, įskaitant iOS mobiliuosius įrenginius, „Apple TV“, „Android“, „Roku“, „Amazon Firestick“ ir net Microsoft Xbox žaidimų konsoles.

Apple App Store“ rasite programą pavadinimu „Popcornflix – Filmai ir TV“. „Android“ naudotojai gali rasti ją „Google Play Store“ kaip „Popcornflix™ – Filmai. TV. Nemokama“.

Crackle programos atsisiuntimas

Crackle plečia savo veiklą įvairiose platformose, tokiomis kaip Roku, Apple TV, Amazon Fire TV ir „Android TV“, be to, siūloma tinklalapių ir mobiliųjų aplikacijų „Android“ ir „iOS“.

Norint atsisiųsti programą „Android“ įrenginiui, paprasčiausiai aplankykite Google Play Store, ieškokite „Crackle“, ir spustelėkite Įdiegti mygtuką.

„iOS“ naudotojams, programa yra pateikta kaip „Crackle – Filmai ir televizija“ „Apple App Store“ čia, kur galite spustelėti Gauti mygtuką, pradėti atsisiuntimą ir diegimą.

Yidio: Jūsų vartai į internetinę pramogų erdvę

Yidio išsiskiria kaip unikali platforma, nors ji nebūtinai yra visiškai nemokama. Tai yra akronimas reiškiantis „Jūsų internetinis vaizdo“, ir skirta būti pagrindiniu centru visų jūsų filmų ir TV programų paieškoms.

Yidio programėlė yra daugiau nei paprastas paieškos įrankis. Ji renka turinį iš įvairių vaizdo srautų platformų ir netgi siūlo savo unikalų turinį. Programėlės vaizdo kokybė yra aukščiausio lygio.

Tačiau yra vienas dalykas. Ne visas turinys Yidio platformoje yra nemokamas. Tai apima filmus ir TV serialus iš mokamų prenumeratų paslaugų, kaip antai „Netflix“ ir „Hulu“. Tačiau yra gera naujiena: galite filtruoti rezultatus, kad būtų rodomas tik nemokamas turinys.

<p, Filtruodami nemokamą turinį, gausite sąrašą su visais rinktais turiniais, prieinamais įvairiose srautų paslaugose.

Yidio programos atsisiuntimas

Yidio programą galima naudoti tiek „Android“, tiek „iOS“ vartotojai. Taip pat galite naudoti ją per „Amazon Kindle“ ir per jos oficialiąją svetainę.

„iOS“ vartotojams eikite į Apple App Store ir ieškokite „Yidio – Transliavimo vadovo“. Įsitikinkite, kad jūsų įrenginys atnaujintas iki „iOS“ 12.0 ar vėlesnės versijos išmaniesiems telefonams ir „iPod Touch“ arba „iPadOS“ 12.0 ar vėlesnės versijos planšetiniams kompiuteriams.

„Android“ vartotojai gali rasti programą Google Play Store pagal „Yidio – Transliavimo vadovo – Žiūrėkite TV laidų ir filmų“. Įsitikinkite, kad jūsų įrenginyje yra „Android“ 5.0 ar naujesnė versija, tada spustelėkite „Įdiegti“ mygtuką, kad atsisiųstumėte programą.

Galutinis Vertinimas

Šiandien galima rasti daugybę pasirinkimų, kaip mėgautis savo brangiausiais filmais mobiliajame įrenginyje neišleidžiant nė cento.

Šiame vadove paminėjome keletą populiariausių programų, tačiau išsamus tyrimas gali atskleisti tobulą programą jūsų poreikiams.

Svarbiausias dalykas yra tai, kad turite prieigą prie gausybės galimybių žiūrėti savo mėgstamus filmus ir TV laidas be brangių prenumeratų apribojimo, jei jums netrukdo kelios reklamos.

Skaityti kitomis kalbomis