Sužinokite, kaip rasti nemokamą interneto ryšį internete

Kartais gali atsitikti, kad būsi situacijoje, kai tau prireiks interneto prieigos, ypač keliaudamas. Naudoti mobilųjį ryšį arba pašarvotas gali būti brangu ir paveikti tavo biudžetą.

Turbūt kyla klausimas, kaip rasti nemokamus Wi-Fi ryšius, bet kur beidamas. Deja, yra sprendimas. WiFi Map programa yra puikus įrankis, skirtas rasti Wi-Fi taškus visame pasaulyje, ir ji yra visiškai nemokama.

ADVERTISEMENT

Ši programa užtikrina, kad galėsi išlikti prisijungęs bet kur bebūtum. Toliau skaityk, norėdamas sužinoti daugiau apie šią nuostabią programą ir kaip ją įdiegti į savo mobilųjį įrenginį.

WiFi Map programėlės apžvalga

WiFi Map yra populiari mobili programėlė, suteikianti prieigą prie daugiau nei 150 milijonų WiFi taškų visame pasaulyje.

Naudodamiesi šia programa, vartotojai gali nemokamai prisijungti prie šių taškų ir gauti prieigą prie faktinių slaptažodžių, kuriuos bendruomenės nariai dalijasi ir kurie yra dalis WiFi Map bendruomenės.

ADVERTISEMENT

Ši išplėstinė duomenų bazė buvo sukurta naudotųjų iš viso pasaulio ir įvairių verslo įstaigų indėlių dėka. Programa suderinama tiek su Android, tiek su iOS įrenginiais.

Žmonėms, naudojantiems viešuosius WiFi, programa siūlo greitą ir saugų virtualų privačią tinklą (VPN) funkciją. Šis VPN užtikrina jūsų įrenginio saugumą užšifruodamas jūsų interneto srautą ir maskuodamas jūsų internetinę tapatybę. Dėl to jūs esate apsaugotas nuo potencialių žmonių, kurie gali stebėti jūsų interneto veiklą ir vogti asmeninę informaciją.

Vienas iš labiausiai sveikintinų WiFi Map aspektų yra tai, kaip ji skatina bendruomenės jausmą. Programos naudotojai noriai dalinasi savo WiFi ryšiais su kitais, kurie reikia interneto prieigos savo rajone.

ADVERTISEMENT

WiFi Map istorija

WiFi Map kelionė prasidėjo 2012 m., kai Izraelio įmonė Kenlo Group LTD sugalvojo programėlę, kuri teiktų nemokamą interneto prieigą visame pasaulyje. 

Ši vizija paskatino bendradarbiavimą su baltarusių komanda, rezultatu tapo WiFi Map LLC, įkurtas Denisu Sklyarovu, Igoru Goldenbergu, Dzmitrium Plashchynski ir Kirillu Kudin. 

Ši programa pelnė pripažinimus kaip viršutinis kelionių įrankis iš įvairių žiniasklaidos šaltinių, tokių kaip CNN, Business Insider, Esquire ir Travel Weekly.

WiFi Map pagrindinės savybės ir funkcijos

WiFi Map veikia nuskaitydama jūsų aplinką pasiekiamų WiFi tinklų ir nurodant šių vištų vietą jos programoje. Naudokite programėlės žemėlapio funkciją, kad galėtumėte naviguoti iki šių taškų, naudodamiesi įrenginio įmontuotu GPS.

Būdama bendruomenės kurti programa, vartotojai gali prisidėti prie tam tikrų ryšių, kad kiti galėtų pasiekti. Paprastai, viešieji WiFi vietaiškai vietose, tokiuose kaip restoranai, kavinės ir kiti komerciniai objektai, taip pat yra suindeksuoti.

Be to, programos vartotojai gali bendrinti savo privačius ryšius, kad pagalbtų kitiems šalia esantiems prisijungti prie interneto.

Be to, turite galimybę platinai informaciją apie šiuos WiFi taškus savo draugams socialiniuose tinkluose, kaip „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“. Tai leidžia jiems greitai prisijungti prie šių tinklų, nepatirdami savo paieškų.

Papildomos funkcijos

Žemėlapių išsaugojimas naudojimui be ryšio yra patogus funkcionalumas, ypač dažniems keliautojams, kurie nori sutaupyti duomenų naudojimą.

Turint galimybę naudoti be ryšio, visada turėsite prieigą prie žemėlapio, net ir neturėdami interneto ryšio. Be to, programa siūlo greičio testo funkciją. Tai leidžia jums įvertinti Wi-Fi ryšio stiprumą, užtikrinant, kad nesunaudojate laiko lėtose tinkluose.

Greičio testas ypač naudingas veikloms, kurios reikalauja stabilaus ryšio, pvz., failų atsisiuntimui ar vaizdo medžiagų transliavimui.

Kodėl atnaujinti WiFi Map Pro

Tiems, kurie siekia patobulinti savo patirtį, WiFi Map Pro versija siūlo sprendimą. Atnaujinus, galėsite ne tik pašalinti varginančius skelbimus, bet ir atrakinti ypatingas funkcijas, kurios nėra pagrindinėje versijoje.

Ši premium versija suteikia prieigą prie offline žemėlapių ir VPN serverių skirtingose ​​vietose.

Be to, ji leidžia iki penkių vienalaikių VPN jungčių vienu paskyros numeriu, leisdama jums prisijungti prie interneto kelias įrenginiais per programą, jei jie yra prisijungę su jūsų Pro paskyra.

Metinė prenumerata WiFi Map Pro kainuoja 29.99 USD, tačiau šiuo metu yra galiojanti laikina akcija, suteikianti 20% nuolaidą, sumažinant kainą iki vos 23.99 USD per metus.

Privatumo politika

Kai diegiate bet kurią programą, svarbu suprasti, kokius duomenis renka kūrėjas.

WiFi Map LLC Privatumo politika nurodo, kokio pobūdžio informacija renkama iš vartotojų, įskaitant tokius duomenis kaip elektroninių paštų adresai, socialinių tinklų profiliai (Google, „Facebook“ ir kt.), amžiaus diapazonas, šalis, kalba, laiko juosta, įrenginio gamintojas ir modelis, operacinė sistema, mobili ryšio teikėjas ir mobiliųjų tinklų veiklos duomenys.

Ši politika taip pat apima kitas įdiegtas programas jūsų įrenginyje.

Gaukite eSIM iš WiFi Map

WiFi Map pristato revoliucingą eSIM pasirinkimą, panaikindamas poreikį tradicinėms Wi-Fi ar romingu paslaugoms.

Šis tik duomenims skirtas sprendimas nereikalauja telefono numerio, todėl puikiai tinka pasaulio keliautojams, vykstantiems į vietoves su ribotu Wi-Fi danga.

Aktyvuoti paprasčiau niekada – tiesiog pasirinkite duomenų planą, nuskaitykite pateiktą QR kodą ir mėgaukitės momentiniu interneto prieiga.

Lanksti duomenų planų sistema kiekvienam keliautojui

Pasirinkite iš įvairių 30 dienų planų, kuriuose kiekvienas siūlomas 1 GB duomenų.

Šis limitas leidžia atlikti įvairias veiklas – nuo pusės milijono momentinių žinučių siuntimo iki mėgavimosi 10 valandų interneto naršymu ar 50 valandų žemėlapio navigavimu.

Prieinami tarifai visiems pasaulio kampams 

Duomenų planų kainos skiriasi priklausomai nuo jūsų kelionės paskirties. Europos planai kainuoja €4.99 už kiekvieną, o Australijos ir Naujosios Zelandijos – €9.99. 

Keliaujantiems į Afriką ar Lotynų Ameriką, planai yra prieinami po €32.99 kiekvienam.

Įrenginio suderinamumas su „WiFi Map“ eSIM kortele

„WiFi Map“ eSIM kortelė yra suderinama su tam tikrais išmaniesiais telefonais, kuriuose yra eSIM technologija, įskaitant „Samsung Galaxy S20“ seriją, „Google Pixel“ bei „iPhone 11“ ir „12“ modelius.

Įsitikinkite, kad jūsų išmanusis telefonas yra atrakintas, kadangi „rinkos užrakinti įrenginiai“ yra apriboti savo specifiniais belaidį ryšį teikiančiais operatoriais.

Būkite informuoti apie geografines apribojimus kai kuriuose šalyse. Pavyzdžiui, Kinijoje „iPhone“ negali naudoti eSIM, o Honkongoje bei Makaoje tik kai kurie „iPhone“ modeliai yra eSIM suderinami.

WiFi Map Pro App atsisiuntimas

Android vartotojams, WiFi Map programėlę galite rasti Google Play parduotuvėje. Ieškokite “Free WiFi Passwords, Offline maps & VPN. WiFi Map.”

Spustelėkite Įdiegti mygtuką, norėdami pradėti atsisiuntimą. Sekite sąskaitos įdiegimo instrukcijas.

iOS vartotojai programėlę gali rasti „Apple App parduotuvėje“ kaip „WiFi Map TripBox: Find Hotspot.“ Palieskite „Get“, norėdami ją atsisiųsti. Diegimo metu suteikite reikalingus leidimus. Atsisiuntus, atidarykite programėlę.

Ryšys su „WiFi Map“ programėle

Norėdami prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo, pirmiausia atidarykite „WiFi Map“ programėlę savo įrenginyje. Paieškokite artimo „Wi-Fi“ ryšio taško ir jį pasirinkite.

Naudodamiesi programėlės informacija, prisijunkite prie ryšio taško ir naudokitės nemokamu „Wi-Fi“ ryšiu!

Išvada

Jei dažnai keliaujate, ši programa gali būti neįkainojama vertė. Ne kiekvienas gali leisti naudoti savo mobilųjį duomenų ryšį užsienyje, kur romingas gali būti labai brangus.

Prieigos prie interneto arba neprisijungę žemėlapiai, ypač nuotoliniuose regionuose, kartais gali būti kritiškos skubaus atvejo situacijose.

Todėl, jei planuojate kelionę ar tiesiog norite sumažinti mobiliojo duomenų naudojimą, nedvejokite ir iš karto parsisiųskite bei įdiekite šią programą!

Skaityti kitomis kalbomis