למד כיצד להוריד אפליקציות לשימוש ב-GPS במצב בקרה ברשת

טכנולוגיית GPS שינתה בצורה משמעותית את הניווט שלנו ואת האינטראקציה שלנו עם הסביבה שמסביב לנו. הזן כתובת, והמפה מספקת הוראות ברורות. המפות פותרות את הבעיה של התיעוד, נותנות גישה מהירה למידע נרחב.

עם זאת, המפות המקוונות פחות יעילות באזורים עם אינטרנט חלש או ללא חיבור לאינטרנט כלל. למרבה המזל קיימות אפליקציות לשימוש ב-GPS לא מקוון. מאמר זה מדגיש את חמש האפליקציות המובילות לניווט לא מקוון.

ADVERTISEMENT

הן מציעות הפניות למרחק, תכנון מסלול ומידע על נקודות עניין, אתרים מסמנים ומסעדות, כל אלו ללא חיבור לאינטרנט.

היתרונות של שימוש ב-GPS במצב לא מקוון

שימוש באפליקציות ניווט במצב לא מקוון מציע מספר יתרונות:

 • אין צורך בחיבור אינטרנט: המוטב הכי חשוב של מפות לא מקוונות הוא העצמאות שלהן מהחיבור לאינטרנט. ניתן להוריד את המפות ולנווט ליעדים שונים, לתכנן מסלולים ועוד, ללא צורך בחיבור לאינטרנט.
 • חיסכון בשימוש בנתונים: מפות לא מקוונות נשמרות באופן מקומי על המכשיר שלך, מה שמונע את הצורך בשימוש בתקציב הנתונים שלך כדי לגשת למיקומים מסוימים או לתכנן מסלולים.
 • טעינה מהירה יותר: מפות לא מקוונות נטענות הרבה יותר מהר מהמפות המקוונות שלהן, מאחר שהן אינן תלויות בהורדות באמצעות האינטרנט.
 • שמירת סוללה: אפליקציות ניווט בדרך כלל גורמות לצריכה מהירה יותר של הסוללה. שימוש במפות במצב לא מקוון יכול לשמור על חלק מחיי הסוללה.
 • פרטיות משופרת: מספר אפליקציות, כמו Google Maps, מעקבות אחר מיקומך בהיסטוריית המיקומים שלך. השימוש במפות לא מקוונות מונע את העברת נתוני המיקום שלך דרך האינטרנט, מציע לך מעט פרטיות נוספת.

Google Maps

Google Maps is the leading navigation app, trusted by billions worldwide. It has become the primary choice for navigation, especially for Android users. 

ADVERTISEMENT

Since its launch in February 2005, Google Maps has continually evolved, introducing offline map support in 2015. 

This feature allows users to download specific areas, such as cities or towns, for offline use. With coverage in over 220 countries and territories, Google Maps enables you to download any map area for offline navigation.

מפות לא מקוונות ב-Google Maps

האפליקציה מסבירה בצורה ברורה את האחסון והנתונים הדרושים להורדת מפות לשימוש לא מקוון. מפות אלה יכולות להחזיק בתוקף בערך 15 ימים ללא חיבור לנתונים, אחרי אשר יידרש עדכון. 

ADVERTISEMENT

למכשירים התומכים בכרטיס microSD, ניתן להעביר נתונים לכרטיס ה-SD דרך ההגדרות לאחסון של האפליקציה. ניתן לחפש מקומות, לגלות עסקים, ולקבל הוראות נסיעה ללא חיבור לאינטרנט. 

אף על פי שכמה מהתכונות כגון מסלולי אופניים ומידע תנועה אינם זמינים ללא חיבור לאינטרנט, ניווט לפי צעדים נותר פעיל.

תכונות והמלצות

Google Maps מדריך אותך ליעד שלך ומציע המלצות ממומחים מקומיים ומוציאים לאור. כמו כן, כולל תוכן פנים לניווט במבנים מורכבים כמו שדות תעופה ומרכזי קניות.

האפליקציה מספקת מידע חיוני כמו זמני הגעה בשימוש במפות ללא חיבור לאינטרנט. התכונות הנוספות כוללות תובנות במקומות נפוצים, האפשרות לכתוב ביקורת על מקומות בהם ביקרתם, ואפשרות לתרום תמונות להקניית מפות דיוק יותר.

כשתחבר חזרה לאינטרנט, מפות מקומיות מתעדכנות באופן אוטומטי עם מידע חדש, מבטיחות שתהיה לך את המידע האחרון.

שיתוף פעולה וממשק משתמש

תכונות השיתוף באפליקציה מאפשרות לך לשתף רשימות אפשרויות ולהצביע בזמן אמת. תוכל גם ליצור רשימות של המקומות האהובים עליך ולשתף אותן עם חברים.

עוד דבר שמיוחד בממשק המשתמש של Google Maps הוא העיצוב הנקי והאינטואיטיבי שמקל על ניווט וחיפוש.

שימוש ב-Google Maps במצב לא מקוון: מדריך שלב אחרי שלב

 1. פתח את האפליקציה: הפעל את אפליקציית Google Maps בסמארטפון שלך.
 2. גישה לפרופיל: הקש על התמונת הפרופיל שלך בפינה הימנית העליונה.
 3. בחר במפות לא מקוונות: בחר “מפות לא מקוונות” מהתפריט.
 4. הורד אזור: הקש על “בחר מפה משלך” וכוון את המלבן מעל האזור שברצונך להוריד. תוכל לגרור ולהתקרב כדי להגדיר את אזור המפה.
 5. הורד: הקש על “הורד”. האזור שנבחר יורד ונוסף למקטע המפות הלא מקוונות שלך. ברירת המחדל, הורדות מתבצעות דרך Wi-Fi. כדי להוריד דרך רשתות תאומות, כוון את ההגדרות בהתאם.

מפות Apple

מפות Apple כעת תומכות בניווט לא מקוון, תכונה שהייתה בעבר באופן בלעדי ל-Google Maps. 

עם iOS 17, משתמשים יכולים להוריד קטעי מפה ספציפיים לניווט צעד אחר צעד, גילוי מקומות בקרבת מקום והוראות מסלול ללא חיבור לאינטרנט.

הורדת מפות לשימוש ללא חיבור לרשת

כדי להשתמש בתכונה זו, חפשו לאזור או מיקום ספציפי באפליקציה והורידו אותו לשימוש ללא חיבור לרשת.

כיום, זמינות המפות החופשיות של Apple מוגבלת למיקומים מסוימים.

אם האזור שלכם נתמך, פשוט געו באייקון הפרופיל שלכם, בחרו באזור או המיקום הרצוי ולחצו על כפתור ההורדה כדי לשמור את המפה לשימוש ללא חיבור לרשת. כל המפות שנורדות יכולות להיצג בקטע ההורדות של המפה.

מדריך מפורט ושלבים מהירים

למדריך מפורט על כיצד להשתמש ב-Apple Maps במצב לא מקוון, ראה את ההוראות המפורטות שלנו.

הנה תקציר מהיר כדי להתחיל עם הורדת מפות Apple Maps ל-iPhone שלך:

הערה: תמיכת מפות Apple במצב לא מקוון זמינה רק במכשירים עם iOS 17 או מאוחר יותר. אם המכשיר שברשותך לא עומד בתקן זה, שקול אפשרויות חלופיות כמו Google Maps או Maps.Me לשימוש במפות במצב לא מקוון. לצערנו, אין פתרון להורדה ושימוש ב-Apple Maps במצב לא מקוון ללא iOS 17.

שלבים להורדה ושימוש ב-Apple Maps במצב לא מקוון:

 1. הפעל את אפליקציית Apple Maps על ה-iPhone שלך.
 2. לחץ על סמל הפרופיל שלך בתפריט, ואז בחר באפשרות “מפות לא מקוונות”.
 3. בחר “הורד מפה חדשה”.
 4. חפש את האזור שבו ברצונך להוריד. אפליקציית ה-Maps כמעט תמיד תמליץ על אזור הבית שלך.
 5. האפליקציה תציג את נפח אחסון הנדרש לשמירת המפה. אשר על ידי לחיצה על הכפתור “הורד”, והמפה תתווסף לרשימת “הורדו”.

Sygic GPS Navigation & Maps

אפליקציית Sygic היא אידיאלית עבור נוסעים יומיומים ונהגים מקצועיים. 

היא מציעה עדכוני תנועה בזמן אמת, תיקוני המסלול המהירים ביותר ופונקציות נוספות כגון אזהרות על מגבלת מהירות, מצלמת רכב, תצוגת HUD, ניווט קולי, התראות על מצלמות מהירות ניידות ועוד.

יכולות לא מקוונות

המפה פועלת ללא חיבור לאינטרנט. המשתמשים יכולים לבחור מתוך מפות שמכסות מעל 200 מדינות ולשמור את המפות הנחוצות על הטלפונים שלהם.

כל התכונות של המפה, כולל מפות ללא חיבור לאינטרנט איכותיות, מיליונים של נקודות עניין ותוכנת חישוב מסלולים, מאוחסנות בטלפון ומאפשרות ניווט לאיזורים שונים גם במעבר בין אינטרנט.

מפות ותכונות במצב לא מקוון

המפות האחרונות של Sygic כוללות מקומות מפורסמים, מסעדות ועוד. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לחפש מקומות ונקודות עניין במצב לא מקוון באמצעות סרגל החיפוש.

בנוסף, האפליקציה מציעה הוראות נסיעה תובעניות קוליות במצב לא מקוון, מאפשרת למשתמשים לקבל הוראות קוליות במהלך הניווט למיקומים ספציפיים.

זמינות וגרסאות

סייג’יק זמין למערכות ההפעלה iOS ו-Android ותומך במספר שפות לניווט.

האפליקציה מגיעה בגרסאות חינמית ופרימיום. הגרסה החינמית כוללת תכונות כמו מפות לשימוש במצב לא מקוון, חיפוש, חישוב מסלול, אתרים מעניינים והתרעות על מצלמות מהירות קבועות.

המפות הלא מקוונות מתעדכנות שלוש פעמים בשנה בחינם. שדרוג לגרסה הפרימיום מאפשר עדכוני מפות תדירים יותר ותכונות נוספות כגון ניווט מודרך בשיחה, ניווט צעד אחר צעד, תצוגת צמתים, מצלמת רשת מוכשרת ועוד.

NaviMaps

NaviMaps מאת MapmyIndia היא אפליקציה המיועדת במיוחד לשימוש לא מקוון. האפליקציה מאפשרת לך להוריד מפות ולהשתמש בהן במצב לא מקוון. 

כיום, NaviMaps תומך רק במפות לא מקוונות של הודו, בנגלדש, בהוטאן, בנפאל ובסרי לנקה, כולל יצירות תלת-ממד, דגמי קרקע, דגמי ערים ועוד.

תהליך איסוף הנתונים

בניגוד ל-Google Maps או אפליקציות פופולריות אחרות שביקרנו שמסתמכות על נתונים שהמשתמשים טוענים, ב-NaviMaps יש לו צוות של מעל 400 סקרנים המבקרים במקומות ומאספים נתונים על כל מקום.

הורדת מפות

ניתן פשוט לבחור את המדינה והמדינה ולהוריד את המפה. לאחר התקנת האפליקציה, יתבקש ממך לבחור את המדינה ואז את המדינה בתוך המדינה. 

האפליקציה תציג רשימה של כל המדינות וגודל המפה. ניתן פשוט לבחור את המדינה ולהתחיל בהורדה. 

יש לך צורך בחיבור לאינטרנט כדי להוריד את המפה. NaviMaps מציע עדכוני מפות לכל החיים בחינם, אך התדירות של העדכונים אינה מצוינת.

תכונות לשימוש במצב לא מקוון

NaviMaps מאפשרת גם לך לחפש מיקומים ונקודות עניין במצב לא מקוון. המפות במצב לא מקוון כוללות נקודות עניין, כמו תחנות דלק וחניונים.

האפליקציה מציעה גם ניווט בעזרת קול באנגלית ובעשר שפות אזוריות כאשר אתה משתמש באפליקציה במצב לא מקוון.

ממשק משתמש וזמינות

האפליקציה פשוטה וקלה לשימוש. NaviMaps זמינה לפלטפורמות iOS ו-Android. תוכל להוריד מפות לשימוש במצב לא מקוון ישירות באפליקציה. האפליקציה נמצאת בגרסה חינמית וגרסה בתשלום.

הגרסה החינמית של האפליקציה כוללת תכונות כמו מפות לא מקוון, חיפוש לא מקוון, חישוב מסלול, אתרים של עניין, נתוני תנועה חיה ועוד.

שדרג לגרסה הפרימיום וקבל תחזיות על פי צעדים בעזרת קול ותחזיות חזותיות, עזרת נתיבים והטבעת נתיב, התראות מהירות, נקודות עניין לאורך המסלול, הפניה אוטומטית, חיפוש לפי מספר בית, נקודות תיירותיות בתלת מימד ועוד.

Maps.Me

Maps.Me הוא אפליקציית מפות בשימוש נרחב המיועדת לניווט ללא חיבור לרשת. אפליקציה זו, המוצעת בחינם, משתמשת במידע של OpenStreetMap, המתעדכן בכל יום על ידי קהילה גלובלית של תורמים. 

האפליקציה מאפשרת למשתמשים לנהל את מקומותיהם המועדפים על ידי הוספה, שמירה, מחיקה, ייבוא וייצוא שלהם.

כיסוי גלובלי ומסלולים לשימוש במצב לא מקוון

עם כיסוי ב-345 מדינות ואיים, Maps.Me מציעה מסלולי נסיעה, רכיבה על אופניים וטיולים במצב לא מקוון. משתמשים יכולים לחפש מיקומים ספציפיים ולהוריד מפות לגישה לא מקוונת. 

האפליקציה מספקת מגוון נקודות עניין, כולל מסעדות, מרכזי קניות, גני לאומיים, מוסדות נופש בחוף הים, פארקי שעשועים ועוד, הכול משוקלט לחיפוש קל.

תכונות שיתוף פעולה והורדות חינמיות

Maps.Me תומך בשיתוף פעולה, מאפשר למשתמשים לשמור ולשתף מיקומים מועדפים. האפליקציה היא לגמרי חינמית ומציעה הורדות מפות בלתי מוגבלות.

היא זוהת את המיקום שלך באופן אוטומטי ומוציעה לך להוריד את המפה הלא מקוונת התואמת. משתמשים יכולים גם לחפש ולהוריד מפות עבור מיקומים מסוימים.

עדכונים קבועים ונגישות קלה

בעוד שתדירות עדכוני המפות לא מצוינת באופן ברור, דף התמיכה של האפליקציה מעיד על כך כי מידע מ-OpenStreetMap מתעדכן עם גרסה חדשה כמעט כל חודש. 

האפליקציה נוחה לשימוש וזמינה לשני מכשירי iOS ו-Android.

להורדת אפליקציית Maps.Me: Android | iOS

שלבים כלליים להורדת אפליקציות GPS לשימוש במצב לא מקוון

הורדת אפליקציות GPS לשימוש ללא חיבור לאינטרנט עבור מכשירי Android ו-Apple היא תהליך פשוט.

אפליקציות אלו הן חיוניות לניווט באזורים עם חיבור חלש או ללא חיבור לאינטרנט.

על ידי עקיפת מספר שלבים פשוטים, אתה יכול להבטיח גישה למפות והוראות גם כאשר אתה במצב לא מקוון.

שלבים להורדת אפליקציות GPS לשימוש ללא חיבור לרשת:

 • פתח את חנות האפליקציות או חנות Google Play: במכשיר של Apple שלך, הפעל את חנות האפליקציות. אם אתה משתמש במכשיר Android, פתח את חנות Google Play.
 • חפש את האפליקציה: השתמש בשורת החיפוש כדי למצוא את האפליקציה לניווט ללא חיבור לרשת שתרצה להוריד. אפשרויות פופולריות כוללות Maps.Me, Google Maps ו-HERE WeGo.
 • בחר באפליקציה: הקש על שם האפליקציה כדי לראות את הפרטים שלה, כולל ביקורות משתמשים ותכונות.
 • הורד את האפליקציה: לחץ על הכפתור “הורדה” או “התקן” כדי להתחיל בתהליך ההורדה. לאחר הורדה הושלמה, האפליקציה תותקן באופן אוטומטי במכשיר שלך.
 • פתח את האפליקציה והורד מפות: הפעל את האפליקציה ונווט לקטע ההורדת מפות. בחר במפות או אזורים ספציפיים שברצונך להוריד עבור שימוש ללא חיבור לרשת.
 • הגדר הרשאות: נתן לאפליקציה לגשת לשירותי המיקום של המכשיר שלך כדי לאפשר מעקב GPS מדויק.

קישורי הורדה

הנה הקישורים לאפליקציות שצוינו לעיל:

הערות סופיות

מפות לא מקוונות הן חיוניות באזורים עם חיבור אינטרנט חלש. אפליקציות כמו Google Maps ו-Apple Maps מציעות מפות להורדה, בעוד ש-Maps.me, מפות Sygic ו-NaviMaps מאפשרות שימוש לא מקוון באזורים שלמים.

למרות שיש למפות לא מקוונות יתרונות ברורים, יש להן גם הגבלות, כגון חוסר עדכונים בזמן אמת, דרישות מקום אחסון משמעותיות, עדכונים לא תדירים ותכונות ניווט מוגבלות.

עדכון קבוע של מפות לא מקוונות הוא חיוני כדי למנוע שחקאים בשינויים חשובים.

קרא בשפה אחרת