Evde Meyve Suyu Yaparak Kışın Alınan Kiloları Vermek

featured
Share

Share This Post

or copy the link

Evde Meyve Suyu Yaparak Kışın Alınan Kiloları Vermek

Kışın alınan kiloları geri vermek için ilkbaharın gelmesiyle birlikte çalışmalar da başlıyor. Peki, bu kiloları kolay bir şekilde nasıl geri verebiliriz? Diyet yapmaya gerek kalmadan sadece ev yapımı meyve suları ile bu mümkün olabiliyor. Elbette bu meyve sularının tüketilmesine sadık kalmak gerekmekte.

Limon ve Greyfurt Suyu

Kış aylarının sonlarına doğru olsa da bu iki meyveyi hala bulmak mümkün olabiliyor. Bu yüzden de evde kolaylıkla bir meyve suyu hazırlanabilir. Greyfurt ve limonla birlikte nane ve 1 adet salatalığın karışımında güzel tatlı bir meyve suyu elde edebilirsiniz. Bu karışımda bulunan her meyvenin kendine has özelliği bulunmakta. Örneğin salatalık sayesinde sık bir şekilde tuvalete çıkacaksınız. 2 litre suyun içerisinde bütün meyveleri dilimledikten sonra buzdolabında soğutup gün içinde istediğiniz zamanlarda tamamını tüketmeniz gerek.

Armut ve Yaban Mersini

Armut ve yaban mersini de tıpkı limon ve greyfurtta olduğu gibi tadı güzel bir meyve suyu oluyor. Armut ve yaban mersininin yanında nane ve bir avuç ahududuyu iki litrelik bir suyun içine atıp buzdolabında soğumaya bıraktıktan sonra gün içinde tüketebilirsiniz. Bu karışım aynı zamanda önemli bir antioksidandır ve vücudunuzu temizler.

Hindistan Cevizi

Kışın alınan kiloları geri vermek için evde hindistan cevizi suyu yapabilirsiniz. Elbette bu hindistan cevizinin kendi suyu olmayacaktır. Daha çok hindistan cevizinin iç kısmını suyun içine atmak şeklinde bir su elde ediyoruz. Yarım hindistan cevizi dışında yarım limon ve biraz nane yaprağını yine iki litre suyun içinde soğutuyoruz. Günün istediğimiz saatinde iki litrenin tamamı gün içine yayarak tüketiyoruz.

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected
Evde Meyve Suyu Yaparak Kışın Alınan Kiloları Vermek
Login

To enjoy E-Okur privileges, log in or create an account now, and it's completely free!