Avasta, kuidas tasuta filme veebis vaadata

Paljud meist hindavad oma lemmikfilmide mugavat vaatamist mobiilseadmetel. Ajad, mil kõik kogunesid televiisori ette filmi või telesaate nautimiseks, hakkavad hääbuma.

Tänases kiiretes tempodes maailmas pakub tehnoloogia suurepäraseid teenuseid, mis parandavad meie mugavust ja üldist elukvaliteeti. Arutlegem, kuidas vaadata filme veebis oma mobiilsete seadmete kaudu.

ADVERTISEMENT

Netflix ja Disney+ sarnased tellimusteenused on populaarsed, kuid mina otsisin rakendusi, mis võimaldaksid mul mobiilsetel seadmetel filme tasuta vaadata. See artikkel tõstab esile mõned parimad rakendused tasuta filmide vaatamiseks mobiiltelefonis.

Video On Demand’i teke

Videosisu tellimine (Video On Demand ehk VOD) on oluline teema, kuna see on mobiilsete seadmete filmide vaatamise alustala.

VOD on meediumi jagamise süsteem, mis võimaldab juurdepääsu videotega sisule, sealhulgas filmidele ja telesaadetele, ilma traditsiooniliste videopleieriteta. Videotele juurdepääsuks on vajalik internetiühendus hea ribalaiusega.

ADVERTISEMENT

Enamik VOD-süsteeme pakub võimalusi videote allalaadimiseks või voogesitamiseks. Viimasel ajal on voogedastus muutunud enim eelistatud meetodiks VOD-i edastamiseks.

Voogedastusmeedia veebis

VOD populaarsuse tõus avas tee voogedastusmeediale, mis hõlmab multimeediat, mis edastatakse ja tarbitakse pidevas voos allikast.

Filmi või telesaate osa alla laadimise asemel saate seda voogedastada üle interneti.

ADVERTISEMENT

Tänapäeval juhivad voogedastusteenuste valdkonda platvormid nagu Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu, Paramount+, Peacock ja Amazon Prime Video.

Teie filmide vaatamise kogemuse veebis lihtsustamine

Internetis on mitmeid võimalusi filmide vaatamiseks. Mõned platvormid võimaldavad filmide voogedastust veebis, kuid on täis reklaame ja hüpikaknaid, mis nõuavad arvuti või sülearvuti seadistamist.

Vastupidiselt pakuvad teatud mobiilplatvormid tellimismudeleid, mis ei pruugi olla kõigile majanduslikult sobivad, eriti kui te pole kirglik filmide vaataja.

Tellimuse valimine pole põhjendatud, kui teie filmide tarbimine piirdub mõne filmiga kuus. Sobivam alternatiiv on uurida rakendusi, mis pakuvad tasuta filmide voogedastuse võimalusi.

Vaba filmide voogesitusrakenduste kasutamine

Olemas on mitmesuguseid rakendusi, mis võimaldavad filmide otsest voogesitust teie mobiilseadmes. Teie valik sõltub isiklikest eelistustest ja saadaolevast sisu mitmekesisusest.

Meie kinematograafilised maitsed varieeruvad, nõudes vajadust tuvastada teenused, mis rahuldaksid meie eelistatud žanreid ja filmitegijaid, tagades nauditava vaatamiskogemuse. Turul on külluslikult selliseid rakendusi, mis jätab teile ülesande leida kõige sobivamad rakendused. 

Teie valikut mõjutab teie kasutatava mobiilseadme tüüp ja eelistus rakenduse kasutajaliidese suhtes, pakkudes palju valikuvõimalusi.

Tubi TV

Tubi TV on laialdaselt kasutatav rakendus filmide voogedastamiseks, pakkudes ulatuslikku valikut tasuta filme, mis on kohe vaadatavad. Rakendusel on mitmesuguseid filme, sealhulgas esiletõstetud ja populaarsed filmid. TV-sarjade huvilistele pakub Tubi TV laias valikus valikuid.

Selle rakenduse üks märkimisväärseid omadusi on subtiitrite lisamine enamikule filmidest, muutes selle suurepäraseks valikuks võõrkeelsete filmide fännidele. Tubi TV-d omab Fox Corporation ning see tegutseb reklaamipõhise tulumudelil.

Kuidas allalaadimine toimub

Tubi TV rakenduse allalaadimiseks on mitmeid platvorme, sealhulgas Android ja iOS mobiilsetele seadmetele, Sony nutiteleritele, PlayStationi mängukonsoolidele, Rokule, Apple TV-le, Amazon Fire TV-le, Xfinity X1-le, Xboxile ja Samsungi nutiteleritele. 

Android-seadmetel leiate rakenduse Google Play poest nimega Tubi – tasuta filmid ja telesaated, kategooriaga Meelelahutus, Google Play.

iOS-i kasutajate jaoks on rakendus saadaval Apple App Store’is nimega Tubi – vaata filme ja telesaateid.

Popcornflix

Hea alternatiiv on Popcornflix. Sellel platvormil on lai valik filme ja telesaateid, kõik tasuta kättesaadavad.

Omanduses on Screen Media Ventures, see reklaamitoega teenus pakub isegi ainulaadset sisu nagu veebisarjad ja filmikooli tudengite projektid. Videopleier toimib sujuvalt, pakkudes mitmeid edasijõudnud valikuid parema vaatamiskogemuse saavutamiseks.

Kuigi Popcornfilxil on veebiversioon, kipuvad kasutajad eelistama mobiilirakendusi, kuna leiavad, et need on kasutajasõbralikumad ja reageerivamad võrreldes veebiliidesega.

Popcornflixi rakenduse allalaadimine

Popcornflix on ühilduv mitmesuguste seadmetega, sealhulgas iOS-i mobiilseadmete, Apple TV, Androidi, Roku, Amazon Firesticki ja isegi Microsofti Xboxi mängukonsoolidega.

Apple’i rakenduste poest leiate rakenduse nimega „Popcornflix – Movies and TV“. Androidi kasutajatele on see saadaval Google Play poest kui „Popcornflix™ – Movies. TV. Free.“

Crackle (Endine Sony Crackle)

Crackle, varem tuntud kui Sony Crackle, pakub hulgaliselt originaal- ja soetatud sisu. Omab ettevõtet Chicken Soup for the Soul Entertainment, teenindab publikut 21 riigis.

Märkimisväärseid algseeriaid on “Hidden Heroes,” “The Oath” ja “On the Ropes.” Platvorm esitleb filme ja telesarju Sony Pictures’ilt ja selle sidusettevõtetelt nagu Columbia Pictures, TriStar Pictures ja Screen Gems.

Koostöö laieneb DreamWorks Picturesile, Lionsgate’ile ja Paramount Picturesile. Rakendus toetab kolme keelt: inglise, portugali ja hispaania keelt.

Allalaadimine Crackle rakendus

Crackle ulatub mitmele platvormile, nagu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV ja Android TV, lisaks veebi- ja mobiilirakendused Androidile ja iOS-ile.

Android-seadmele saate rakenduse alla laadida, lihtsalt külastage Google Play poe, otsige “Crackle”, ja vajutage paigaldamise nuppu.

iOS-i kasutajatele on rakendus loetletud nimega “Crackle – Movies & TV” Apple App Store’is, kus saate alla laadimise ja paigaldamise alustamiseks vajutada “Hangi” nuppu.

Yidio: Sinu Tee Vee-ja Videomõnudeni

Yidio paistab silma kui ainulaadne platvorm, ehkki see pole täiesti tasuta. See on lühend fraasist “Sinu Interneti Video,” ning on loodud olema keskne koht kõikide filmi- ja telesaadete rakenduste otsingute jaoks.

Yidio rakendus on rohkem kui lihtsalt otsinguvahend. See kogub sisu erinevatelt videovoogude platvormidelt ning pakub isegi oma eksklusiivset sisu. Rakenduse video kvaliteet on esmaklassiline.

Ent siin on üks konks. Kõik sisu Yidios ei ole tasuta. See hõlmab filme ja telesarju tasuliste tellimisteenustest nagu Netflix ja Hulu. Kuid on hea uudis: saate tulemusi filtreerida, et näidata ainult tasuta sisu.

Tasuta sisu filtreerides saate loendiga kombineeritud sisust, mis on saadaval erinevatel voogedastusteenustel.

Yidio rakenduse allalaadimine

Yidio rakendus on saadaval nii Androidi kui ka iOS-i kasutajatele. Saate seda kasutada ka Amazon Kindle’i kaudu ja läbi selle ametliku veebisaidi.

iOS-i kasutajatel minge Apple’i rakenduste poodi ja otsige “Yidio – Veebi juhend.” Veenduge, et teie seade on uuendatud iOS 12.0 või uuemaks iPhone’ide ja iPod Touch’i jaoks või iPadOS 12.0 või uuemaks iPadi jaoks.

Androidi kasutajad saavad rakenduse leida Google Play poest rubriigi “Yidio – Veebi juhend – Vaata telesaateid ja filme” alt. Veenduge, et teie seadmel on Android 5.0 või uuem versioon ning seejärel klõpsake nupul Installi rakenduse allalaadimiseks.

Põhiline mõte

Täna on arvukalt võimalusi nautida oma armastatud filme mobiilseadmes ilma sentigi kulutamata. 

Selles juhendis oleme esile tõstnud mõned populaarseimad rakendused, kuid põhjalikum uurimine võib avastada täiusliku rakenduse just teie vajadustele.

Põhiline mõte on see, et teil on juurdepääs hulgale võimalustele oma lemmikfilme ja telesarju voogesitada ilma kulukate tellimusteta, eeldusel, et olete mõne reklaamiga nõus.

Loe teises keeles