Avasta, kuidas leida Internetist tasuta WiFi-ühendust

Mõnikord võite sattuda olukorda, kus vajate internetiühendust, eriti reisides. Mobiilse interneti kasutamine või rändlusteenus võib olla kulukas ja mõjutada teie eelarvet.

Te võite endale küsimuse esitada, kuidas leida igal pool tasuta Wi-Fi-ühendusi. Õnneks on olemas lahendus. WiFi Map rakendus on suurepärane vahend Wi-Fi kuumade kohtade leidmiseks üle maailma ning see on täiesti tasuta.

ADVERTISEMENT

See rakendus tagab, et saate jääda ühendatuks olenemata sellest, kus te asute. Jätkake lugemist, et rohkem teada saada sellest uskumatust rakendusest ja kuidas seda oma mobiilseadmesse installida.

WiFi kaardi rakenduse ülevaade

WiFi kaart on populaarne mobiilirakendus, mis võimaldab juurdepääsu üle 150 miljoni WiFi levialale üle kogu maailma.

Selle rakenduse kasutamisel saavad kasutajad tasuta ühendada nende levialadega ning saada juurdepääsu tegelikele paroolidele, mida jagavad võrgu omanikud, kes kuuluvad WiFi kaardi kogukonda.

ADVERTISEMENT

See ulatuslik andmebaas loodi kasutajate üle maailma ja erinevate ettevõtete panustamise kaudu. Rakendus on ühilduv nii Androidi kui ka iOS seadmetega.

Neile, kes kasutavad avalikku WiFi-d, pakub rakendus kiiret ja turvalist virtuaalse privaatvõrgu (VPN) funktsiooni. See VPN tagab teie seadme turvalisuse, krüpteerides teie internetiliiklust ja varjates teie võrgusidentiteeti. Selle tulemusena kaitseb see teid potentsiaalsete häkkerite eest, kes võivad jälgida teie internetitegevust ja varastada teie isiklikku teavet.

Üks kõige kiiduväärsemaid aspekte WiFi kaardil on see, kuidas see soodustab kogukonnatunnet. Rakenduse kasutajad on valmis jagama oma WiFi-ühendusi teistega, kes vajavad internetiühendust nende läheduses.

ADVERTISEMENT

WiFi Mapu ajalugu

WiFi Mapu teekond algas 2012. aastal, mil Iisraeli ettevõte Kenlo Group LTD kujundas rakenduse, mis pakkus tasuta internetiühendust üle maailma.

See visioon viis koostööni Valgevene meeskonnaga, mis omakorda resulteeris WiFi Map LLC loomises Denis Sklyarov, Igor Goldenberg, Dzmitry Plashchynski ja Kirill Kudin poolt.

Rakendus on saanud kiidusõnu kui parim reisitööriist erinevatest meediakanalitest nagu CNN, Business Insider, Esquire ja Travel Weekly.

WiFi kaardi põhifunktsioonid ja funktsioon

WiFi kaart toimib, skaneerides teie ümbrust saadaolevate WiFi-võrkude leidmiseks ja nende kuumade kohtade asukohad oma rakenduses täpselt märkama. Kasutage rakenduse kaardi funktsiooni nende kuumade kohtadeni navigeerimiseks, kasutades selleks seadme sisseehitatud GPS-i.

Oma kogukonnapõhise rakendusena saavad kasutajad anda panuse teatavate ühenduste loomiseks, mida teised saavad kasutada. Tavaliselt on sellised avalikud WiFi-kuumad kohad kohtades nagu restoranid, kohvikud ja teised kaubanduslikud kohad kataloogitud.

Lisaks saavad rakenduse kasutajad jagada omaenda privaatseid ühendusi, et aidata läheduses olevatel inimestel ühenduda internetiga.

Lisaks saate levitada teavet nende WiFi-kuumade kohtade kohta oma sõpradele sotsiaalmeedia platvormidel nagu Facebook, Instagram ja Twitter. See võimaldab neil kiiresti ühenduda nende võrkudega ilma et nad peaksid ise otsinguid läbi viima.

Boonusfunktsioonid

Kaartide salvestamine võrguühenduseta kasutamiseks on mugav funktsioon, eriti sagedastele reisijatele, kes soovivad säästa andmeühenduse kulu.

Võrguühenduseta juurdepääsuga on kaart alati saadaval, isegi ilma internetiühenduseta. Lisaks pakub rakendus kiirustesti funktsiooni. See võimaldab hinnata Wi-Fi-ühenduse tugevust, tagades, et te ei raiska aega aeglastel võrkudel.

Kiirustesti on eriti kasulik tegevusteks, mis nõuavad stabiilset ühendust, nagu failide allalaadimine või meediumi voogesitamine.

Miks uuendada WiFi Map Pro jaoks

Need, kes soovivad paremat kogemust, leiavad lahenduse WiFi Mapi Pro versioonist. Uuendades saate mitte ainult kõrvaldada häirivad reklaamid, vaid avate ka eksklusiivsed funktsioonid, mis puuduvad põhiversioonis.

See esmaklassiline versioon pakub juurdepääsu kaartidele ilma Internetiühenduseta ja VPN-serveritele erinevates asukohtades. 

Lisaks võimaldab see kuni viit samaaegset VPN-ühendust ühe konto all, võimaldades ühendada mitu seadet internetti rakenduse kaudu, eeldusel et need on sisse logitud teie Pro kontoga.

Aastane tellimistasu WiFi Map Pro jaoks on 29,99 dollarit, kuid hetkel on saadaval ajutine pakkumine, mis annab 20% allahindlust, vähendades hinda vaid 23,99 dollarini aastas.

Privaatsuspoliitika

Iga rakenduse installimisel on oluline mõista arendaja kogutavat teavet. 

WiFi Map LLC Privaatsuspoliitika kirjeldab kasutajatelt kogutud teabe tüüpe, sealhulgas detailid nagu e-posti aadressid, sotsiaalmeedia profiilid (Google, Facebook jne), vanusevahemik, riik, keel, ajavöönd, seadme tootja ja mudel, operatsioonisüsteem, mobiilsideoperaator ning mobiilivõrgu jõudlusandmed. 

See poliitika hõlmab ka teisi teie seadmesse installitud rakendusi.

Hankige eSIM WiFi Mapist

WiFi Map tutvustab revolutsioonilist eSIM valikut, mis kõrvaldab vajaduse traditsioonilise Wi-Fi või rändlusteenuste järele.

See ainult andmepõhine lahendus ei vaja telefoninumbrit, muutes selle ideaalseks globetrotteritele, kes suunduvad piirkondadesse, kus on piiratud Wi-Fi leviala.

Aktiveerimiseks valige lihtsalt andmekava, skaneerige kaasasolev QR-kood ja nautige kohest internetiühendust.

Paindlikud Andmeplaanid Iga Reisija Jaoks

Valige erinevate 30-päevaste plaanide hulgast, millest igaüks pakub 1 GB andmeid.

See lubatud maht on piisav mitmesuguste tegevuste jaoks, alates poolteist miljonist kohesõnumi saatmisest kuni 10 tunni veebilehitsemiseni või 50 tunni kaardi navigeerimiseni.

Mõistlikud hinnad ülemaailmsetele sihtkohtadele

Andmepaketti hinnad sõltuvad sihtkohast. Euroopa plaanide hind on igaüks 4.99 €, samal ajal kui Austraalia ja Uus-Meremaa plaanid on hinnaga 9.99 €.

Aafrikas või Ladina-Ameerikasse reisivatele inimestele on saadaval plaanid hinnaga 32.99 € igaüks.

WiFi kaardi eSIM seadmete ühilduvus

WiFi kaardi eSIM on ühilduv valitud nutitelefonidega, mis on varustatud eSIM-tehnoloogiaga, sealhulgas Samsung Galaxy S20 seeria, Google Pixel ja iPhone 11 ning 12 mudelid.

Veendu, et su nutitelefon on avatud, kuna võrgupiiranguga seadmed on seotud ainult kindlate traadita teenuse pakkujatega.

Ole teadlik mõningatest geograafilistest piirangutest mõnes riigis. Näiteks Hiinas ei saa iPhone’id kasutada eSIM-e ja Hongkongis ning Macaus on eSIM-iga ühilduvad ainult teatud iPhone’i mudelid.

WiFi Map Pro rakenduse allalaadimine

Android-kasutajad saavad WiFi kaardi rakenduse alla laadida Google Play poest. Otsige “Tasuta WiFi paroole, maakaardid ja VPN. WiFi kaart.” 

Allalaadimise alustamiseks klõpsake nupul Installi. Järgige konto seadistusjuhiseid.

iOS-i kasutajad saavad rakenduse alla laadida Apple App Store’ist nimetusega “WiFi kaart TripBox: Leia hotspot.” Koputage nupule ‘Hangi’, et see alla laadida. Paigaldamise ajal lubage kõik vajalikud õigused. Pärast allalaadimist avage rakendus.

Ühendamine WiFi kaardi rakendusega

WiFi-võrguga ühendamiseks avage esmalt oma seadmes WiFi kaardi rakendus. Otsige läheduses olevat WiFi-leviala ja valige see.

Kasutage rakenduse üksikasju, et ühenduda levialaga ja nautida tasuta WiFi-juurdepääsu!

Järeldus

Kui olete sage reisija, võib see rakendus olla äärmiselt väärtuslik. Mitte kõik ei saa endale lubada oma mobiilsete andmete kasutamist välismaal, kus rändlustasud võivad olla kõrged.

Interneti või maakaartidele juurdepääs, eriti hõlmamatutes kohtades, võib mõnikord olla kriitilise tähtsusega hädaolukordades.

Seetõttu, kui kavatsete reisile minna või lihtsalt soovite vähendada mobiilsete andmete kasutamist, kaaluge selle rakenduse kohe alla laadimist ja installimist!

Loe teises keeles