Yapı Kredi’den Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Bankalar, müşterilerinin para yatırma ya da çekme işlemlerinde hız kazanması ve şubelerde oluşabilecek sıralardan dolayı da vakit kaybetmemeleri açısından, ATM noktalarında tüm işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi günlük para çekme limiti konusunda yazımızın devamından tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

yapı kredi bankası günlük para çekme limiti ne kadar
yapı kredi günlük para çekme limiti ne kadar

Yapı Kredi Bankası’nın ATM noktalarından vermiş olduğu hizmetlere bakacak olursak, vadesiz mevduat hesaplarından kolay bir şekilde para çekilebileceğinden söz edebiliriz. İster kartlı isterseniz de kartsız bir şekilde gerçekleştireceğiniz para yatırma ve çekme işlemlerinde, en güvenli şekilde sonuca ulaşabileceksiniz.

ADVERTISEMENT

ATM noktalarından para çekecek olan kişilerin ise bilmesi gereken bir durum vardır. O da günlük yapılacak para çekme işlemlerinde belirli limitlerin olmasıdır. Sürekli olarak para akışı olan hesaplarda bile sabit bir şekilde tutulmuş olan bu limit, bin 500 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Yapı Kredi günlük para çekme limiti kartsız işlemlerde ise 500 TL’ye kadar düşmektedir.

Eğer, Yapı Kredi ATM’lerine giderek yapacağınız işlemlerde, bu tutardan daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız ve banka şubeleri de açık değilse, yapmanız gereken tek şey bankanın müşteri hizmetlerini aramak olmalıdır. Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, günlük para çekme limitinizi arttırabilirsiniz. Bu işlem için sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Arttırılır?

Yapı Kredi günlük para çekme limitinizi arttırmak için karşınızda iki farklı yol bulunmaktadır. Eğer, banka şubeleri açıksa, yetkili kişiler ile görüşme sağlayarak para çekme limitinizi arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

ADVERTISEMENT

Fakat bu işlem ile vakit kaybetmek istemiyorsanız ve sadece şuan için 1500 liranın üzerinde para çekme işlemi yapacaksanız, kimliğiniz ile birlikte Yapı Kredi Bankası gişelerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer banka şubeleri mesai saatleri içerisinde değilse, az önce de belirttiğimiz gibi cep telefonunuz ile bankanın müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Bu işlem, dakikalar içerisinde sonuç verecektir.

Yazımızı burada noktalıyoruz, sorularınızı yorumlardan gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi Faiz Oranları 2020

Yapı Kredi günlük para çekme limiti hakkında bu bilgileri paylaştıktan sonra 2020 faiz oranlarını da sizlere aktarıyoruz. Düşük faizli ihtiyaç kredisi sunan bu bankanın ayrıca 3 ay ertelemeli kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar yüzde 1,91 faiz oranlı ihtiyaç kredisine SMS ile başvurmak isteyenler, kredi türünü, T.C. kimlik numarasını ve aylık gelirini aralarında boşluk bırakarak 4411’e gönderebilir.

ADVERTISEMENT

Her geçen gün müşteri kitlesini artıran bu bankadan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen tüketiciler 10 bin TL’lik kredide aylık 316 TL ödeyerek acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilir. Geri ödenecek toplam miktar ise 18 bin 15 TL olacaktır.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları

En çok 120 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz konut kredisinde 50 bin TL’lik krediyi yüzde 1,09 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Aylık ödenecek taksit tutarı ise 748,91 TL olacaktır. Toplam geri ödeme ise 89 bin 870 TL’dir.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Bankanın taşıt kredilerinde de faiz oranları düşüktür. Ancak diğer bankalardan farklı olarak her araç markasına göre farklı kampanyalar üretmektedir. O halde en yakın banka şubesine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak sizler de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi günlük para çekme limiti ve kredi faiz oranları özet olarak bu şekildedir. 2020 yılında uygulanacak düşük faizli kredilerden faydalanmak isteyenlerin banka ile görüşme yapması yeterlidir.