Vakıfbank (64.Yıl Özel) Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Başvuru Detayları

Vakıfbank, geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 64.yılını kutladı ve buna özel bir reklam yayınladı. 64.yıl özel kredi kampanyasının duyrulduğu reklamın detaylarına gelin hep beraber bakalım.

vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi başvuru detayları
vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi başvuru detayları

Türkiye’nin en büyük 7.bankası olan Vakıfbank, 1954 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 12 bini aşkın personeli, 920’yi aşkın şubesi ve 3 bini aşkın ATM’si ile ülkemizde dikkat çeken bankalar arasındadır. 64.yıl özel kredi pakedine göre minimum %1.30 faiz oranından yararlanabiliyor ve bu krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz.

90.000 TL
‘ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor ve taksitler 3 ila 48 ay arasında sağlanabiliyor. Kuruluş yıl dönümü kredisinde minimum kredi tutarı ise 2000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz %1.30 faiz oranından sadece kredi notu 1800 ve üstü müşterilerin yararlanabildiğini hatırlatmak istiyoruz. Kredi notunuz düştükçe yararlanabileceğiniz faiz oranı da maalesef ki artıyor.

ADVERTISEMENT

Örneğin 50.000 TL tutarında krediyi %1,30 faiz oranından, 48 ay vade ile almak istediğinizi düşünelim. Bu durumda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1,487 TL’ye tekabül edecektir.

Vakıfbank’ın kuruluş yıl dönümü kredisinde şöyle önemli bir olay var; Taban faiz oranı yani %1,30’un geçerli olması için krediyi alacağınız vakıfbank hesabınızdan 1 adet faturanızı otomatik ödeme talimatı vermeli ve sigortayı da vakıfbank üzerinden yaptırmalısınız. Ek olarak asgari maaş tutarında kredili mevduat hesabı açılması da şart koşuluyor. Eğer bunları yapmak istemiyorum diyorsanız da faiz oranı minimum %1,32 oluyor. Çok büyük bir fark yok ancak yine de takdir sizin.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru işlemini internet şubesi, cep şube, şube ve SMS ile yapabiliyorsunuz. Ben en sık tercih edilen yöntem olan sms ile başvuru yönteminden bahsedeceğim.
KREDI yazıp bir boşluk bırakmalı ve ardından TC Kimlik Numaranızı yazmalısınız, sonra bir boşluk daha bırakın ve aylık gelirinizi yazıp 5724‘e kısa mesaj gönderin.

ADVERTISEMENT

Örnek vermek gerekirse; KREDI 12312312312 2100

Sorularınızı bekliyor olacağız. Eğer sorunuz yoksa vakıfbank’ın 2018 yılındaki havale ve eft ücretlerine şuradan ulaşabilirsiniz: Vakıfbank havale ve eft ücretleri

Vakıfbank 2020 Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank sunduğu pek çok kampanya ile vatandaşlara düşük faizli kredi vermektedir. 2020 Vakıfbak kredi faiz oranları da incelendiği zaman bu süreci ne kadar başarılı bir şekilde yönettiği anlaşılmaktadır.

ADVERTISEMENT

En uygun krediler kapsamında Vakıfbank ihtiyaç kredisi 60 ay vadeye kadar sunulmaktadır. Yüzde 1.05 faiz oranıyla alınabilecek ihtiyaç kredisinde 12 ay vadeli 10 bin TL için aylık taksit 903 TL olmaktadır. Toplam ödeme ise 10.890 TL’dir.

Vakıfbank’tan binek ya da ticari araç almak isteyenler ise yine düşük faiz oranlarından yararlanabiliyor. 2020 için belirlenen faiz oranı yüzde 0.69’dur.

Konut kredisinde de yüzde 0.94 faiz oranıyla hizmet sunan Vakıfbank’ın Sarıpanjur kampanyası devam etmektedir. Elbette tüm kredi seçeneklerinden yararlanmak için öncelikle kredi skorunun yüksek olması gerekir. Bu durum her bankada geçerlidir. Ancak bazı dönemlerde Vakıfbank’ın sunduğu kampanyalar sayesinde rahatlıkla kredi alınabildiği unutulmamalıdır. 2020 düşük faizli kredi almak isteyenler o halde Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilir ya da çağrı merkezini arayarak güncel faiz oranları hakkında detaylı bilgi alabilir.