Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Bugün ele aldığımız konu,Vakıfbank günlük para çekme limitinin 2018 yılında ne kadar olduğu ve nasıl artırılacağı olacak.Vakıfbank müşterilerinin ayrıcalıklı bir şekilde faydalanmış olduğu ATM hizmetlerinde, üst ve alt limitler 2018 yılı için müşteriler tarafından merak edilmektedir. 2017 yılındaki değerlerden memnun olmayan banka müşterilerinin yapmış olduğu başvuruların sonuç verip vermediği meraklı bir şekilde beklenirken, 2018 yılında geçerli olacak bu limitler de bankanın internet sitesinden yayınlanmış durumdadır.

vakıfbank günlük para çekme limiti
vakıfbank günlük para çekme limiti ne kadar 2018

Bu doğrultuda, ATM noktalarına giderek para çekmek isteyen kişiler, kartlı işlemler için en fazla bin 500 Türk Lirası çekebilecekler. Para çekme işleminde alt limit ise 10 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.Vakıfbank şubelerine giderek açtırılan hesaplarda, hem Türk Lirası hem de Döviz cinsinden hesaplar bulunmaktadır. Bundan dolayı, döviz cinsinden yapılacak olan para çekme limitleri de bankanın resmi yayınında kendisine yer bulmuştur.

ADVERTISEMENT


Vakıfbank günlük para çekme limiti, dolar cinsinden yapılan işlemlerde ise en az 50 Dolar ve Euro, en fazla da bin Dolar ve Euro olarak belirlenmiştir. Bu limitler, geçtiğimiz yıla göre hiçbir değişikliğe uğramamıştır. Fakat bankanın ATM noktalarından daha fazla para çekmeye ihtiyaç duyan banka müşterileri, bu limitleri ortadan kaldırmak için bazı yöntemlere başvurabilecektir. Bu yöntemler sayesinde, isterlerse bundan sonra geçerli olacak para çekme limitlerini arttırabilecek ya da azaltabilecektirler.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Arttırılır?

Vakıfbank hesabınızdan ATM noktalarından daha fazla para çekmek istiyorsanız kısaca günlük para çekme limitinizi yükseltmek istiyorsanız, üç farklı yönteme başvurabilirsiniz. Bunlar sırasıyla telefon bankacılığı, mobil bankacılık ve internet bankacılığı yollarıdır. Üçünden de anlık bir şekilde başvurunuzu yapabilecek ve hesabınıza da aynı anda yansıtıldığını görebileceksiniz.

Fakat hesaplarınızdaki paraları çekmek için yapacağınız bu limit arttırma başvurularında da yine üst limit bulunmaktadır. Bu limitler ise, Türk Lirası cinsinden tek seferlik olarak 5 bin Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro cinsinden ise tek seferlik 2000 Dolar ve Euro’ya kadar çıkartılabilecektir.

ADVERTISEMENT

Konuyla ilgili sorularınızı bizlere aşağıdan, yorum olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır merak ediyorsanız adım adım anlattık, onun da buradan bilgisini vermiş olalım.

Vakıfbank 2020 Günlük Para Çekme Limiti

Son zamanların en çok tercih edilen kamu bankalarından olan Vakıfbank günlük para çekme limiti 2020 araştırmaları devam etmektedir. Öncelikle günün her saati bankanın ATM’lerinden para yatırıp çekebilirsiniz. Ayrıca bankadan hesabınızın olmaması durumunda da ATM üzerinden para yatırma ve çekme işlemleri yapılabilmektedir.

2020 ATM PAra Çekme Limiti

Bankomat kartınızı kullanarak bankanın tüm ATM’lerinden günlük 1.500 TL’ye kadar para çekebilirsiniz. Ancak bu işlem için bankanın belirlediği oranlarda komisyon ödenmesi gerekmektedir. Bankadan maaşını almayan tüketiciler de günlük hesaplarından 1.500 TL’ye kadar çekim yapabilmektedir.

ADVERTISEMENT

2020 ATM Para Yatırma Limiti

Vakıfbank müşterileri Vakıfbank günlük para çekme limiti konusunda 1.500 TL’ye kadar işlem yaparken para yatırma sürecinde de pek çok uygulamadan yararlanmaktadır. Öncelikle ATM’den para yatırma limiti 20 bin TL’dir. Bu rakamın üzerinde yatırım yapmak isteyenler ise bir sonraki gün kalan miktarı yatırabilir. Alternatif olarak da bankanın şubelerine giderek hizmet talep edilebilir.

ATM’den 10-20-50-100 ve 200 TL’lik banknotlarla işlem yapılmaktadır. Tek seferde en çok 40 banknotun da ATM’ye sokulması gerekir. Yırtık eksik ve hasarlı paralar ile en az 5 TL olan paralar, ATM tarafından kabul edilmemektedir.

2020 yılı için pek çok kampanya sunmaya devam eden bankanın kredi faiz oranları da düşmektedir. Bu nedenle yeni yılda ATM para yatırma ve para çekme günlük limitlerinde herhangi bir güncellemenin yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor.