Türkiye’nin En Kapsamlı Haber Paylaşım Platformu

Türkiye’de çok sayıda haber sitesi paylaşım yapmaya devam ediyor. Elbette bu platformlar arasında bağımsız, özgün ve güncel haber paylaşımı yapan sitelerin ziyaretçi sayısı da artmaktadır. Son zamanlarda dikkat çeken www.haberozeti.net gündem haberlerinden ekonomi haberlerine, dünyadan magazine kadar pek çok kategoride haber paylaşan bir platform olarak dikkat çekmeye başlamıştır.

Haber Özeti tamamen doğru ve tarafsız habercilik anlayışına göre bilgi paylaşırken bilgi merkezi adlı kategoride yaşama dair merak ettiğiniz ve ilk kez göreceğiniz yeni bilgiler yer alıyor. Öte yandan kapsamlı bir gezi rehberi kategorisine de sahip olan bu sitede daha pek çok seçenek sunulmaya devam ediliyor.

ADVERTISEMENT

Başarılı ve Doğru Habercilik Anlayışı

Sağlık, magazin, spor, dünya, ekonomi ve gündem haberlerinin yer aldığı bu platformun ana sayfasında canlı TV izleme butonu da yer almaktadır. Bu sayede gün içinde Türkçe yayın yapan ve en çok izlenen TV kanallarına ulaşabilirsiniz. Aynı sayfada namaz vakitleri, tüm illerin hava durumu ve haber gönderme linkleri de bulunmaktadır.

Canlı Borsa, Dolar, Euro, Kripto Para ve Altın Sayfası

Haber Özeti, anlık dolar, kripto para verileri ve altın fiyatlarını ziyaretçileriyle paylaşmaktadır. ABD Doları başta olmak üzere Sterlin, Euro, Frang ve Yuan gibi para birimlerinin değişimlerini takip edebilirsiniz. Kripto paralardan ise BTC, Ethereum, Ripple, BTC Cash ve EOS gibi ilk 5 sıralamaya giren sanal paraların anlık değişimlerini görebilirsiniz.

Son olarak canlı altın fiyatlarını takip etmek isteyenler de gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altınındaki anlık fiyat değişimlerini bu platformdan kontrol edebilir. Aynı durum canlı borsa için de geçerlidir.

ADVERTISEMENT

Güncel Gazete Manşetleri Haber Özeti’nde

Türkiye’deki tüm gazetelerin manşetleri de bu sitede yer almaktadır. Vatandaşlar toplam 19 gazetenin her gün ana manşetini görüntülemek için platforma erişim sağlayabilir.

İddaa Programı ve Canlı İddaa Takibi için Doğru Kaynak

Ziyaretçilerin her konuda bilgi sahibi olmasını sağlayan www.haberozeti.net aynı zamanda iddaa programı ile canlı takip yapılabilen özel bir sayfayı da hazırlayarak paylaşmaktadır. Futbol, basketbol, voleybol, motor ve bilardo iddaa programının yanı sıra tüm iddaa maçlarının canlı takip edilebildiği bu haber sitesinde aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanız mümkündür.