Kredi Skoru Düşük Olan Vatandaşlara Kredi Veren Bankalar Açıklandı!

Nisan 2020 itibariyle 3 banka, düşük kredi skoruna sahip olan vatandaşlara kredi imkanı sunacak. QNB Finansbank, Aktifbank ve TEB, bu konuda başvuru yapılabilecek bankalar arasında. Ancak her banka kendi şart ve koşullarına göre hizmet sunacak. Faiz oranları ve diğer bilgiler için banka şubelerine gitmeniz gerekiyor.

TEB Acil Nakit Kredisi

TEB, 10 bin TL’ye kadar kredi skoru düşük olanlara kredi veriyor. En az 3 ay sigortalı çalışanların TEB şubelerine gitmesi durumunda bu kampanyadan yararlanabileceği belirtildi. Mobil başvuruların kredi skoru düşük olanlar için kapsam dışında kaldığı da unutulmamalı.

ADVERTISEMENT

Aktifbank Tüketici Kredisi

Aktifbank’ın uzun süredir başlattığı N Kolay Kredi uygulaması, kredi notu düşük olanların kredi başvurusu yapmasını sağlıyor. Bu noktada 40 bin TL’ye kadar kredi alabilmek için şubeden ya da uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Acil İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’tan 10 bin TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Ancak bu bankaya kredi skoru yüksek bir kefil göstermeniz gerekiyor. Yüksek tutarlı krediler için de ek teminat gösterme şartı bulunuyor.

Her bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranları değişkendir. Bu konuda en güncel ve net bilgileri sitemizdeki ‘bankalar’ kategorisinden alabilirsiniz. Alternatif olarak ise bankaların çağrı merkezini arayabilir veya doğrudan banka şubelerine başvurabilirsiniz. Kredivebanka.net olarak düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar ile ilgili haber paylaşımını sürdürüyor ve ziyaretçilerimizin daha kolay kredi imkanlarına sahip olmasını sağlıyoruz.

ADVERTISEMENT