İş Kurmak İsteyenler için 60 Bin TL Uzun Vadeli Finansman Sağlanacak!

İş kurmak ya da iş yeri almak isteyenler için 60 ay vadeli 60 bin TL’ye kadar finansman verileceği açıklandı. Kampanyayı başlatan Vakıf Katılım Bankasının özel kar payı oranlarıyla tüketicilere hizmet sunacağı aktarıldı. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler, geri ödeme tablosu ve kredi kapsamında tahsil edilecek ücretler haberimizde sizlerle paylaşılıyor.

Vakıf Katılım’dan Özel İşyeri Finasmanı

Vakıf Katılım Bankası iş yeri alımı yapmak isteyen vatandaşları desteklemeyi sürdürüyor. İş yeri finansman kredisi kapsamında özel kar payı oranıyla beraber tüketicilere kredi imkanı sunan Vakıf Katılım, kar payını yüzde 0.99 olarak uygulayacağını duyurdu. Ayrıca bu kar payı oranıyla vade farkı gözetilmeden tüm ödeme seçenekleri de bankadan öğrenilebilecek.

ADVERTISEMENT

Özel iş yeri finansmanı için yüzde 0.99 kar paylı kampanya, 60 ay vadeli olarak sunulacak. Kredi skoru yüksek ve Vakıf Katılım müşterisi olan vatandaşlara ise özel ödeme seçenekleri hazırlanabilecek.

Bankadan gelen açıklamada iş yeri, fabrika, depo alımı ve buna benzer faaliyetler için yatırım yapmak isteyenlerin desteklendiğini aktaran Vakıf Katılım ayrıca uzun vadeli finansman kullanımında sabit maliyet fırsatı sunacağını duyurdu.

60 Bin TL 60 Ay Vadeli Finansman Ödeme Tablosu

60 ay vadeli olarak 60 bin TL talep edeceğiniz kredi kapsamında aylık ödenecek taksit 1,404 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam miktar ise 84,244 TL’dir. Bu finansmanda 150 TL ipotek tesis ücreti alınmaktadır. Ayrıca ekspertiz ücreti olarak 650 TL, tüketicilerden tahsil ediliyor.

ADVERTISEMENT