Haftada Ekstra 500 TL Kazandıran İşler

featured
Share

Share This Post

or copy the link

Haftada Ekstra 500 TL Kazandıran İşler

Ek gelir elde etmek yaşam kalitemizi artırmak ve yeni şeyler satın almak için çok önemli. Özellikle düşük gelirli bir işte çalışıyorsanız haftada ekstra 500 lira kazanmak çok önemlidir. Peki ne iş yapabilirsiniz?

 

 

İnşaatlarda Akşam Mesaisine Gidin

20-24 arası veya 18-22 arası akşam mesaileri olan inşaat sektörü bu konuda normal ücretin epey üzerinde para ödemektedir. Normal şartlarda bir inşaat işçisi günde 200 lira kazanırken, akşam mesaisinde 160-170 lira kazanıyorlar, üstelik sadece dört saatte. Tabi iş çok zor biliyorsunuz, buna hazırlıklı olmak gerek. Bu şekilde haftada üç gün çalışarak haftada ekstra 500 lira kazanabilirsiniz.

Saat Ücreti: 30-40 TL

 

 

Part Time Garsonluk

Haftasonları bazı restoranlar çok yoğun olur ve garson desteğine ihtiyaç duyar. Genelde bu garsonlara ekstra garson diyorlar. Haftada 2 gün çalışıyorlar günde 10 veya 12 saat şeklinde. Verdikleri ücret iki gün için yaklaşık 400 lira olup, bahşişlerle 600 lirayı bulabiliyorsunuz.

Saat Ücreti: 25-30 TL

 

 

Plaza Temizliği

Akşam mesaisinden sonra plaza camları temizlenmek zorunda. Genellikle her şirket haftada bir bu hizmete para ödüyor. Ücretleri çok yüksek bir iş, çünkü çok tehlikeli, 30-40-50 metre yükseklikte bir ip halata bağlı durup plaza camı temizliyorsunuz. Tüm bunlar için aldığınız ücret bir tam gün için yaklaşık 300 liradır.

Saat Ücreti: 40 TL

 

Taksiye Çıkın

Taksiler çok pahalandı, 4-5 saat taksicilik yapmak neredeyse 150 liradan başlayan kazançlara sahip. Özellikle geceleri yapılan taksicilik daha kazançlı. Saat başına 30 lira kazanmak sizin elinizde.

Saat Ücreti: 30 TL

 

 

Gece Editörlüğü Yapın

Haber siteleri çılgınlar gibi editör arıyor. Haber sitelerine haber yetişmiyor biliyorsunuz, günde 50-100 haber girdikleri için her daim o haberleri ana kaynağından alıp özgünleştirerek yazacak birileri gerek. Haber editörlüğü yapan kişiler işte bu işi üstleniyor. Sabahtan akşama kadar haber girmenin bedeli 150 lira civarında. Fakat geceleri çalışan editörler çok yüksek paralar kazanıyor, genelde 4-5 saat gece editörlüğü en az 150 lira gelir sağlıyor.

 

Saat Ücreti: 30 TL

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected
Haftada Ekstra 500 TL Kazandıran İşler
Login

To enjoy E-Okur privileges, log in or create an account now, and it's completely free!