Gizlilik Politikası

Kredivebanka.net  sitesini kullanarak gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

1-  Kredivebanka.net, sitemizde bulunan makaleler, bilgiler, içerikler ve tüm alt sayfalardaki verilerin, yayında bulunduğu süre boyunca doğruluk, kesinlik veya ziyaretçilerin ihtiyacını giderebileceği konusunda garanti ve kesinlik vermez.

2-  Kredivebanka.net sitesi üzerinden kayıt olurken, içeriklere yorum yaparken veya sitede herhangi bir yerde paylaştığınız bilgiler (e-mail, isim, telefon, websitesi veya IP adresi) adli kurumların sitemize başvurmadığı sürece üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

3- Kullanıcıların  Kredivebanka.net sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan makale editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz.

4-  Kredivebanka.net sitemizde paylaşılan makaleler içerik editörlerimiz tarafından yazılmakta olup, DMCA ile lisanslanmıştır. Sitemizdeki makaleleri alıntı yaparken altına sitemize veya ilgili başlığa yönlendirici bir link eklemek zorunludur.

5-  Kredivebanka.net sitesindeki kullanıcıların ve okuyucuların yaptıkları yorumlardan, yorumlarda kullandıkları isimlerden ve yorum içeriğindeki hak mahrumiyetlerinden  Kredivebanka.net editörleri ve yöneticilerin hiçbiri sorumlu tutulamaz.

6-  Kredivebanka.net üzerinde paylaşılan her türlü içerik üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişi ve kurumların, söz konusu hakkında içerik ile alakalı iletişime geçmeleri durumunda, içerik tamamen yayından kaldırılır.

7-  Kredivebanka.net ilk girişinizde, sitemiz bilgisayarınıza sizi ayrı kılacak küçük bir çerez (cookie) bilgisi gönderir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulama ile, sayfalarımızı daha hızlı dolaşır ve bazı bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden gitmek zorunda kalmazsınız. Yasal işlemler gerekmedikçe, bu bilgiler kimseyle paylaşılmaz.

8-  Kredivebanka.net e giriş yaparken veya yorumlarınızda kullandığınız e-posta adresinize siz istemediğiniz sürece asla mail gelmez. Rahatsız edici mailler ve spam gönderilmez.

9- Şuan okumakta olduğunuz Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası gerek görüldüğü zaman değiştirilebilir ve bu herkese açık bir şekilde yayımlanır.

10-  Kredivebanka.net kullanarak yukarıda yazılı olarak beyan edilmiş tüm şartları okumuş ve kabul etmiş olarak sayılırsınız.

Yasal Uyarı:  kredivebanka.net adresinde ( Kredivebanka.net olarak anılacak) yer alan içerikler kesin bilgiler değil, editörlerin kendi yorumlarıdır. Bu yorumlardan doğacak problemler hakkında editörlemiz sorumlu tutulamaz.  Kredivebanka.net üzerinde yer alan içerikler bankaların resmi sitelerinden derlenmiş olup, en doğru bilgiye yine bankaların resmi sitelerinden veya bizzat fiziksel şubelerinden ulaşabilirsiniz.