Fibabanka Havale ve EFT Ücretleri (2019 Güncel)

Ülkemizin en yeni bankalar arasında yar alan Fibabanka, vermiş olduğu hizmetler ile her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bankalar, son yıllarda daha fazla müşteri kazanmak amacıyla bazı prosedürlerine son vermek durumunda kalmışlardır.

fibabanka havale ve eft ücretleri 2018
fibabanka havale ve eft ücretleri 2019

Müşteriler tarafından en çok şikayet edilen Havale ve EFT masrafları, son zamanlarda birçok banka tarafından kaldırılmış, masrafsız hale getirilmiştir. Buna karşın halen birçok banka yapılan para transferleri üzerinden komisyon almaya devam etmektedir. Bu yazımız içerisinde Fibabanka’ya ait güncel havale ve EFT ücretlerini bulabilirsiniz.

ADVERTISEMENT

Önce 2019 yılında geçerli olan havale ücretlerinden başlayalım…

Fibabanka 2019 Havale Ücreti

  • Şubeden yapılacak isme veya hesaba havale işlemleri için 10 TL alınıyor.
  • Telefon bankacılığı ve internet bankacılığı üzerinden yapılacak havale işlemi için ise herhangi bir ücret alınmıyor.

Fibabanka 2019 EFT Ücreti

ADVERTISEMENT
  • Şubeden yapılan EFT işlemleri için tutar 15 TL ile 300 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor.
  • Telefon bankacılığında ise bu ücret 10 TL ile 25 TL arasındadır.
  • İnternet ve cep şube üzerinden yapılan işlemler için ise herhangi bir EFT ücreti kesilmiyor.

Yukarıda da göreceğiniz üzere Fibabanka, para transfer işleminin yapıldığı birime göre ayrı komisyon hizmeti uygulamaktadır. Müşteriler, şube üzerinden Havale ve EFT hizmeti verirken komisyon öderken mobil ve internet bankacılığı üzerinden herhangi bir ücret tahsil edilmediğini görmekteler.

Bu durumun amacı şube yoğunluğunu azaltmak, internet bankacılığına olan ilgiyi artırmak olarak gösterilebilir. EFT ve havale ücretlerinde herhangi bir yükselme veya azalma olduğu takdirde elimizden geldiğince hızlı yazımızdaki tutarları güncellemeye çalışacağız, bilginize.