Aylık 1024 TL Ödeyerek Binek Araç Sahibi Olmak İsteyenler için Yeni Kredi Kampanyası

Araç sahibi olmak isteyenler düşük faiz oranlı taşıt kredisi seçeneklerini araştırmaya devam ediyor. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Otomobil almak isteyenler her zaman düşük faizli kredilerden yararlanmak istiyor. Bu konuda finansman sağlayan Kuveyt Türk Katılım bankası düşük kâr payı oranıyla yeni bir kredi ürünü hazırladı. Kendi müşterilerine özel ödeme seçenekleri de sunan bankanın vade gün sayısı da dikkat çekiyor.

ADVERTISEMENT

Kuveyt Türk Katılım Bankasından Yeni Taşıt Finansmanı

Nisan 2020 otomobil kampanyası olarak karşınıza çıkan yeni finansman Kuveyt Türk Katılım tarafından sunuluyor. Özel oranlarla taşıt kredisi çekmek isteyenlerin tercihi olan Kuveyt Türk Katılım, kar payı oranlarının vade sayısına göre belirlenmesi noktasında da birtakım güncellemeler yaparak finansman hakkındaki detayları paylaştı.

Müşteriler 0-36 ay arasındaki vade ile yüzde 0.97 kar payı oranıyla araç sahibi olabilecek. Ancak 37 ile 60 ay vadeli araç kredisi kullanmak isteyenler için kar payı oranı yüzde 1.00 olacak.

Buna göre 30 bin TL için 36 ay vadeli kredi tutarının aylık taksit ödemesi 1.024 TL olacak. Toplam ödenecek tutar ise 36.895 TL. Finansman tahsis ücreti kapsamında 157 TL tahsil edilirken kâr oranı da yüzde 0.97 üzerinden uygulanacak. Bu finansmanda ayrıca ipotek tesis ücreti alınmayacak.

ADVERTISEMENT

Sıfır araçlarda taşıt değeri 120 bin TL ve altında olan araçlar için 60 ay vade dikkate alınacak. 120 bin TL ve üzerindeki araçlar için de vade 48 ay olacak.