Akbank Taşıt İhtiyaç ve Konut Kredisi Faiz Oranları Nisan Ayında Ne Kadar?

Akbank tarafından sunulan krediler için vatandaşlar faiz oranlarını araştırmayı sürdürüyor. Peki Akbank güncel konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar oldu? İşte detaylar…

Akbank, koronavirüs ile mücadele kapsamında kredi faiz oranlarında güncellemeler yaptı. Birçok yeniliği bir arada sunan Akbank, kredi talep edecek olan vatandaşlar için Nisan ayı faiz oranlarını açıkladı.

ADVERTISEMENT

Konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, Akbank’tan yüzde 0.99 faiz oranıyla başlayan kredilerden yararlanabilecek. Ayrıca konut kredisinde 120 ay vade imkanı da sunulacak. Geri ödemeler azalan, artan ya da sabit faizli olarak yapılabilecek. Buna göre 100 bin TL konut kredisi için 120 ay vadede aylık taksit tutarı 1,427 TL olacak.

Akbank Nisan Ayı İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi faiz oranı Akbank tarafından bu ay yüzde 1,49 olarak uygulanıyor. Birçok banka ile karşılaştırıldığı zaman bu faiz oranının biraz yüksek seyrettiği görülüyor.

Akbank Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

İkinci el araç kredisinde yüzde 1,13 faiz oranı sunan Akbank, sıfır araç alımlarında ise yüzde 1,11 faiz oranıyla taşıt kredisi sunuyor.

ADVERTISEMENT

Akbank güncel kredi faiz oranlarına sitemizdeki ‘bankalar’ sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm bankalara ait faiz ve vade oranları da yine sitemizde güncel olarak paylaşılmaktadır. Kredivebanka.net, ihtiyacınız olan banka verilerini de doğru bir şekilde paylaşmaya devam ediyor.